מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

איך כדאי להגיע מלונדון להיתרו

לוגו על קיר תחנת רכבת תחתית

לוגו על קיר תחנת רכבת תחתית

כמעט כל ישראלי שנוחת בלונדון, יודע שכדאי לקחת שירות הסעות – של אחת מהחברות הישראליות הפעילות בעיר. אבל, לא תמיד זו האופציה הזולה, או אפילו הנוחה. מדריך לנסיעה משדה התעופה – או , לעיר ובחזור – מלונדון לשדה

שירותי הסעות קיימים מכל שדות התעופה של לונדון – הטיסות מישראל נוחתות בהיתרו ובלוטון, שמעט רחוקה יותר, אבל התעריפים דומים. מושב בהסעה כזו יעלה כ-15 פאונד לנוסע. היתרון – לא צריך לשבור את הראש בשדה וגם בעיר, היכן המלון. ההסעה תחכה לכם ביציאה מהשדה, עם שלט עם שמכם, ומשם, עולים לרכב – לרוב, רכב של 8 מושבים, מאוכלס בישראלים עליזים. החסרון כאן הוא שלא ברור מי נוסע אתכם, ואם מדובר למשל ב-4 זוגות, שבחרו במלונות רחוקים יחסית זה מזה, אתם עלולים להגרר עם הנהג חצי שעה ברחובות לונדון, אם אתם בקצה המסלול שלו.

ניתן לקחת מונית מהשדה, וגם להזמין מראש הסעה פרטית, במקרה כזה, העלות תהיה בסביבות 50 פאונד למונית, היתרון – כמובן שירות מהיר, ישירות לבית המלון שלכם, בלי תלות באחרים.

דרך נוספת היא הרכבת. הרכבת נוחה ומומלצת במיוחד כאשר נוחתים בשדה התעופה היתרו, או כאשר ממריאים משם. הקו המהיר – היתרו אקספרס, עולה 20 פאונד, אבל יוריד אתכם בתוך 20 דקות בתחנת הרכבת פדינגטון, משם יש רכבת תחתית לכל נקודה.

קו פיקדילי – רכבת תחתית ישירה להיתרו

בנוסף, פועל מהיתרו גם קו רכבת תחתית רגיל – קו פיקדילי, שמגיע ישירות למרכז העיר, משך הנסיעה מעט ארוך יותר – כ-40 דקות, אבל המחיר כמעט זניח – ברמה של 4 או 5 פאונד, תלוי גם בשעת הנסיעה. החסרון של הרכבות, או שאם אתם נוסעים כמשפחה, לא לכולם מתאים להדחק עם המזוודות בתור לרכבת. בנוסף, צריך לזכור את המדרגות של הרכבת התחתית וכמובן שגם הצורך לחפש את המלון, הופכים את האופציה למתאים יותר דווקא לחזור.

לנסיעה חזור, יש אפשרות לפנות לשירותי הסעות לא ישראלים, שמוצעים במלונות ולעתים גם זולים יותר – לדוגמא, הסעה מהמרכז להיתרו – 15 פאונד לנוסע בודד, 14 פאונד, במקרה של זוג, או 12 במקרה של 3 ומעלה. החסרון – השירות פועל עד שעות אחר הצהריים, ולא מתאים אם אתם חוזרים בטיסת אל על או בריטיש איירווייס הפופולריות – שתיהן יוצאות ב- 22:30 משדה התעופה היתרו.

המלצתנו – אם אתם נוסעים לבד, ללא ילדים, ועם טרולי, או אפילו מזוודה אחת נוחה, אפשר בקלות לסוע הלוך וחזור עם הרכבת התחתית ולשמור עוד 10 או 15 פאונד לנוסע – לקניות..

הוסף תגובה