מבחן דאבל בלאק לייבל: אלכוהול בדיוטי פרי זול יותר?

מבחן דאבל בלאק לייבל מחיר – ג'וני ווקר דאבל בלאק, נועד לבדוק האם כדאי לרכוש ברבון או אלכוהול בכלל בדיוטי פרי. הדיוטי פרי בנתב"ג מתפאר בכך שהוא מציע מחירים אטרקטיביים במיוחד. לא תמיד קל לבדוק האם באמת וויסקי שנמכר בנתב"ג זול, בטח לא רגע לפני הבוארדינג. לכן, החלטנו לבדוק עבורכם מעת לעת. החודש החלטנו לדגום את מחירי ג'וני ווקר דאבל בלאק – ברבון אמריקאי איכותי. הסיבה שהחלטנו לדגום דווקא אותו, היא פשוט מכיוון פופולרי בארץ ובחו"ל ואנחנו נעזרים גם בכמה שליחי מצווה מרחבי העולם, האם מדובר במבצע משתלם. התשובה יכולה להפתיע אתכם.

ראשית, במועד הבדיקה המקורית, ג'וני ווקר דאבל בלאק מוצע בנתב"ג במחיר מוזל לרוכשים 3 בקבוקים – 3 ב-120 דולר, במקום בקבוק וויסקי אחד ב-50 דולר, כלומר – אם יש לכם אפשרות לרכוש 3 בקבוקים, תוכלו להוזיל את המחיר ל-40 דולר בלבד לג'וני ווקר בלאק אחד.

ג'וני ווקר דאבל בלאק לייבל מחיר דיוטי פרי ומחוצה לו

אתם מוזמנים כמובן להמשיך ולעבות את הטבלה, ספרו לנו כמה עולה ג'וני ווקר דאבל בלאק היכן שאתם נמצאים כעת – בטופס זה

מכיוון שהיינו בדרך למדריד, בטיסת אלעל, מיהרנו לבדוק במטוס האם הרכישה היתה משתלמת. גילינו שמול הדיוטי פרי של אלעל, התשובה היתה חיובית. כרגיל במטוסים, המחיר יקר יותר וכולל לרוב גם הטעיה – הבקבוק קטן יותר – 700 מ"ל בלבד ולכן מקשה על ההשוואה.

אבל, בדרך חזור, לאחר יומיים, התגלתה ההפתעה הראשונה – בדיוטי פרי של מדריד מתברר כי ג'וני ווקר דאבל בלאק נמכר, במחיר רגיל, לא במבצע, ב-35 אירו בלבד, כלומר, 39 דולר בלבד – זול יותר מהמבצע בנתב"ג וללא צורך ברכישת 3 בקבוקים.

בקבוק ג'וני ווקר דאבל בלאק לייבל מחיר דיוטי פרי

בקבוק ג'וני ווקר בשדה התעופה במינכן

הדיוטי פרי במדריד הוא חלק מרשת worlddutyfree, כלומר את אותו המחיר אפשר למצוא גם בדיוטי פרי של דיסלדורף בגרמניה ולמעשה בכל שדות התעופה של ספרד ושל בריטניה – כולל מנצ'סטר ושדות התעופה של לונדון – למעט לוטון.

בהונג קונג – ג'וני ווקר דאבל בלאק נמכר, שוב מחיר רגיל, לא במבצע, תמורת 39.7 דולר אמריקאי.

דווקא במינכן, להפתעתנו, המחיר היקר ביותר עבור אותו הבקבוק ובאופן משמעותי – 49.5 אירו שהם 55.4 דולרים.

בשדה התעופה של וינה המחיר מעט זול יותר – 53 דולר

אגב, אם מישהו מכם נקלע לשדה התעופה של דובאי, שם העלות היא 48 דולר, מחיר קצת מאכזב לדיוטי פרי שמתיימר להיות הגדול בעולם.

שימו לב שאנחנו מבצעים בדיקות חדשות מעת לעת, כדי שכדאי לבדוק גם את מועד הבדיקה של ג'וני ווקר דאבל בלאק לייבל מחיר דיוטי פרי – או מחיר בחנות המשקאות בעיר.

אלכוהול משתלם דווקא בישראל

אבל, ההפתעה עבורכם יכולה להיות דווקא גילוי לגבי המחירים בישראל. מבדיקה אקראית שערכנו ברשת, ניתן להשיג את הג'וני ווקר דאבל בלאק במחיר של 212 שקלים ברשת שר המשקאות, שהם 55.3 דולר, כלומר, זול יותר מהדיוטי פרי במינכן.

אבל, זהו לא המחיר הזול ביותר. בבית המשקאות של נפתלי, המחיר עבור רכישה באינטרנט היא 189 שקלים, כלומר 49 דולר – זול יותר להזכירכם מרכישת בקבוק בודד של ג'וני ווקר דאבל בלאק בנתב"ג.

הוסף תגובה