בתי מלון בלונדון – מנוע חיפוש מלונות בלונדון כולל השוואת מחירים


מנוע החיפוש המעולה של הוטלס קומביינד כאן, ימצא עבורכם במהירות עשרות ומאות בתי מלון בלונדון. מלאו את תאריך הנסיעה ומספר הנוסעים ותקבלו מיד רשימה ארוכה של מלונות בלונדון במחירים הטובים ביותר.
כל מה שעליכם לעשות, או להזין את הנתונים המתאימים – תאריכים, מספר אורחים ופילטרים נוספים, והמערכת תחזור עם תוצאות – מכל אתרי המלונות המובילים. מתחת למנוע, ריכזנו עבורכם טיפים ועיצות – שיעזרו לכם להחליט מהו בית המלון הלונדוני המתאים ביותר עבורכם וגם כמה המלצות אישיות.
כמטיילים קבועים – לנסיעות עסקים וחופשות בלונדון, התבקשנו לא פעם לתת המלצות על מלון בלונדון. מיותר לציין שבבירת אנגליה אפשר למצוא אלפי אפשרויות לינה – בתי מלון איכותיים, לצד בתי מלון בסיסיים יותר ובשנים האחרונות, גם יותר ויותר חלופות של דירות להשכרה.

טיפים למציאת בתי מלון בלונדון עבורכם

בתי מלון בלונדון - העדפה למרכז

בתי מלון בלונדון. מבחר עצום, גם באיזור איי

ישנם אלפי בתי מלון בלונדון, אבל המבקרים בעיר אוהבים לישון באיזור במרכז – במשולש שמשתרע באיזור רחוב אוקספורד – ממארבל ארץ’ ועד לכיכר אוקספורד ומשם למטה – דרך רחוב ריג’נט ועד לכיכר פיקדילי. אבל, האמת שכל מי שביקר כבר בעיר מודע לה, היא שכל מה שחשוב בנוגע למיקום המלון, הוא קירבה לתחנת רכבת תחתית. משם, ניתן להגיע בתוך דקות לכל האטרקציות, איזורי הבילוי והשווקים של העיר. בקיצור, מומלץ לגור במרחק של לא יותר מ-200 או 300 מטר מהתחנה הקרובה.

איזורים מרכזיים שבהם ניתן למצוא בתי מלון במחיר סביר הם בייסווטר – בסמוך להיידפארק, איזור קובנט גארדן, לא רחוק מפיקדילי וגם האיזורים של רחוב אוקספורד, מעט ממזרח לכיכר אוקספורד – באיזור טוטנהאם וכו’.

עוד דבר שמומלץ לבדוק, בעיקר בחודשי הקיץ, הוא נושא המיזוג. שלא כמו בישראל, במדינות אירופאיות רבות ובהן גם אנגליה, בתי מלון רבים לא מצויידים במזגן ואם תגיעו בימים חמים, הדבר עלול להעיב על הטיול.

ארוחת בוקר – יכולה להיות בונוס נחמד, אבל בבתי מלון של 3 ו-4 כוכבים, לעתים מדובר על ארוחה סתמית בעלות מופרזת. אפשר לצאת לרחוב ולגוון.

ניתן למצוא ברשת גם דירות להשכרה המוצעות בעיר. לעתים, זו יכולה להיות אופציה נעימה ולא יקרה בהרבה מחדר מלון.

הוסף תגובה