Skip to content

רנטלקאר: השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים

פורום השכרת רכב בחו"ל בזול


רנטלקאר מאפשרת עבור השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים בין כל החברות הגדולות. החברה, מבית בוקינג, שותפת האתר, מאפשרת השכרת רכב בזול, בזכות השוואת מחירים של מנוע חיפוש המבטיח לכם השכרת רכב בחול בזול, במחיר הנמוך ביותר בכל יעד. בחרו במיקום ובתאריכים וקבלו את כל התוצאות. בהמשך, הכנו לכם עיצות וטיפים חשובים כדי שהשכרת הרכב תעבור בשלום. בהצלחה

השכרת רכב בחו”ל בזול מהווה תנאי הכרחי להוזלת החופשה, שכן עלות הרכב עלולה להיות משמעותית. בשל שפע חברות ההשכרה, הצורך לקרוא אותיות קטנות וחוסר ההבנה של הנוסעים, הומצא מנוע החיפוש של רנטלקאר, המופיע כאן ומאפשר לכם למצוא את הרכב המתאים והזול ביותר עבורכם, מתוך שלל חברות השכרת רכב.
שוכרי רכב רבים מעדיפים להסתמך על המלצת סוכן הנסיעות, אבל, הטיפים וגם הלקחים במאמר זה, יבהירו, במיוחד עם המטרה הסופית שלכם היא השכרת רכב בחו”ל בזול, מדוע כדאי לעשות כמה בדיקות לפני שבוחרים את חברת ההשכרה ויותר מזה – לשקול השכרת רכב ישירות מחברת ההשכרה – באתר הבינלאומי.

השכרת רכב בחו”ל רנטלקארס – עשה ואל תעשה

ואחרי הסיפור האישי הכואב על עזות המצח של חברת הרץ – יש להודות שהיא ממש לא החברה היחידה שנוהגת כך, הנה טיפים ועיצות לפני שאתם שוכרים את הרכב. גם אותם תמצאו במנוע השכרת רכב בחו”ל רנטלקארס כמובן, ותוכלו לשכור את שירותיהם, אבל כאמור, מומלץ לקרוא את הטיפים כאן.

 • סל קל – אפשר ורצוי להביא מהארץ. במיוחד אם אתם אוספים ומחזירים את הרכב מהשדה. זה לא רק החסכון בכמה עשרות יורו, אלא בעיקר שימוש בכסא שאתם מכירים וסומכים עליו ומותאם לתינוקכם.
 • מיכל מלא – חברות השכרת הרכב מוסרות את הרכב עם מיכל מלא ומצפות לקבל מיכל מלא גם עם החזרת הרכב – אלא אם כן רשום לכם מפורשות משהו אחר בהסכם. כך גם החברות הפועלות במנוע רנטלקאר – אם לא תמלאו את המיכל, תחוייבו בסכום מופרז שתגבה החברה על מילוי עצמי. לא צריך למלא בכניסה לנמל, גם 10 או 15 קילומטרים לפני השדה יעשו את העבודה.
 • סקר שוק – חשוב לבצע לפני השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים. זה אולי טיפ נדוש, אבל הכרחי כדי להבטיח במסגרת השכרת רכב בחו”ל בזול השוואת מחירים. אין מה לעשות, כאשר אתם רוכשים חבילה לחו”ל בכמה אלפי דולרים, נראה לכם שהתשלום לחברת השכרת רכב בחו”ל הוא כסף קטן, אבל הפערים בין החברות יכול להגיע לעתים בשכירות של שבוע, ליותר ממאה יורו ולכן השוואה חשובה להבטחת השכרת רכב בזול בחו”ל..
 • עדיף לשכור רכב מהארץ – כמעט תמיד, יהיה זול יותר לסגור את השכרת הרכב מהארץ ולא ממדינת היעד, בכל מקרה רצוי שלא לבצע את השכירות בדוכן עצמו, אז תשלמו מחיר מחירון ללא ההנחה שמקבל סוכן הנסיעות שלכם, או הנחה שמוצעת לעתים באתר אינטרנט.
 • השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים – עם רנטלקאר

  חשוב מאוד לדעת – השכרת רכב בחו”ל בזול מתחילה דווקא דרך השכרת רכב מהארץ – הכוונה היא שיקר ביותר לשכור את הרכב ישירות בדלפק החברה. אבל, בשנים האחרונות נפתחה אפשרות שלעתים זולה יותר – השכרת רכב דרך האינטרנט, באתר החברה. דוגמא אישית – ביקשנו לשכור רכב משפחתי בשדה התעופה של בריסל באוגוסט 2011 לתקופה של 8 ימים. המחיר הזול ביותר שקיבלנו בארץ היה 449 יורו, כולל ביטוח. באתר של חברת סיקסט העולמית, באמצעות חיפוש פשוט ברשת של רכב בבלגיה, הצלחנו למצוא רכב דומה במחיר זול משמעותית – יותר מ- 100 יורו הנחה, כולל הביטוחים. אבל, שוב, אם לא תקפידו, אתם עלולים לגלות באיחור כי השכרת רכב בחו”ל בזול, עלולה להתברר כיקרה.

  השכרת רכב בחו"ל השוואת מחירים עם רנטלקאר

 • ביטוח על רכב בחו”ל – חלק מבדיקות השוואת רכב בחו”ל השוואת מחירים, הוא הביטוח. ברור שאם אתם מחזירים את המכונית ללא פגע, לא היה צורך בביטוח, אבל בכל זאת, כדאי לשקול ביטוח מלא, כולל כיסוי על גניבת הרכב, אחרת אתם עלולים להדרש לשלם אלפי דולרים על נזקים או גניבת המכונית. כאשר אתם שוכרים רכב דרך רנטלקאר, החברות מציעות לכם הרחבה במעמד הרכישה. שיקלו, אם אתם חוששים להיפגע.
 • חניה – השכרת רכב בחול בזול, קשורה גם לעלויות החניה. נוסעים עם רכב שכור בחו”ל?כדי להבטיח השכרת רכב בזול, בידקו מראש למשל שבבית המלון שלכם יש חניה לאורחים ואם לא – בידקו מראש מה תהיה העלות. בנוסף, גם בחלק מהערים הגדולים – באירופה ובארצות הברית, הכניסה למרכז בלתי נסבלת, הן בשל עומס התנועה והן בשל עלויות החניה. כדאי ללמוד מראש את המסלול ולשקול לחנות בכניסה לערים, בחניוני חנה וסע – הממוקמים לראש ליד תחנת הרכבת התחתית או תחבורה ציבורית אחרת.
 • רישיון בין לאומי – סאגה בלתי נגמרת, אבל בשורה התחתונה – במרבית המדינות, בוודאי בגוש האירו, הרישיון הישראלי החדש – כרטיס פלסטי ותמונה, הוא מספיק ואין צורך בשל פעם שאתם משכירים רכב בחו”ל גם לרוץ ולעשות רישיון בינלאומי
 • שימו לב לשעות ההחזרה – עוד מפתח להבטחת השכרת רכב בחול בזול. בדרך כלל השכרה היא לתקופה של 24 שעות. אם תאחרו במעט – תחוייבו על השכרת רכב ליום נוסף.
 • שעת קבלת הרכב – חשוב מאוד כדי למנוע עגמת נפש, ולהבטיח השכרת רכב בזול, לזכור גם למסור שעת הגעה משוערת. כמובן שאם תמסרו שעת הגהה מאוחרת מדי, אתם עלולים להגיע לסוכנות ולגלות שהרכב עדיין לא מוכן עבורכם. אבל – שימו לב, גם שעה מוקדמת מדי יכולה להיות בעיה. לדוגמא, בנסיעה שבצענו באפריל 2011 לשדה התעופה של לוטון, רשמה הסוכנת בטופס הזמנת הרכב את השעה 10.30, ככל הנראה באופן אוטמטי. אנחנו הגענו בשעה 12:30 ונדהמנו לגלות שלא ממתין לנו רכב. לדברי נציג חברת הרץ בשדה התעופה, על פי ההסכם, אם אנחנו לא מגיעים במשך שעה לאחר שעת ההזמנה, הם רשאים להשכיר את הרכב ללקוחות אחרים וכך נעשה במקרה שלנו. בסופו של דבר, לאחר המתנה של שעה נאלצנו להתפשר על רכב מיושן יותר. ההגיון כמובן עקום, שהרי אם אני משלם על רכב משעה 10:30 הוא שלי, גם אם אני מחליט שימתין לי עוד 24 שעות בסוכנות, אבל כאמור, בחברה רואים את האיחור כהזדמנות לרווח נוסף..לתשומת לבכם
 • חברות לא מוכרות – זו דווקא אינה בעיה במסגרת השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים. לעתים תגלו כי השכרת רכב בחו”ל בזול, מותנית בחברה המוכרת לכם קצת פחות. כל עוד זו חברה שמופיעה במנוע של רנטלקארס, אין מה לחשוש. תוכלו לראות גם את הציון שהם קיבלו מהגולשים של רנטלקאר. כמו כן, במקרים רבים, בפועל, החברות הקטנות שוכרות שירותים מהגדולות, כלומר בפועל ההשכרה תהיה דרך אחת החברות הגדולות והמוכרות.
 • נקודת החזרה שונה – השכרת רכב בחול בזול קשורה גם לתחנת ההחזרה. רוב החברות גובות תשלום נוסף אם הרכב מוחזר בנקודה שונה מנקודת האיסוף.

הרץ השכרת רכב בחו”ל כמשל

רנטלקארס מאפשרת השכרת רכב בזול עם הפניה של הרץ - השכרת רכב בחו"ל בזול דרך רנטלקאר
הפניה של הרץ – תשלום על הדו”ח

בקיץ 2009, במהלך טיול בהולנד, כמובן עם רכב שכור, של חברת הרץ השכרת רכב, הצלחתי באחד הימים לעבור על המהירות המותרת. כעבור יותר מחודשיים הגיע הבית מכתב של הרץ ובו הודעה כי קיבלנו קנס. החברה מסרה עוד כי למעשה הקנס יגיע במכתב נפרד והם רק מזהירים אותנו על החדשות. על השירות הנ”ל, נדהמנו לגלות, כי הרץ השכרת רכב גבתה כ- 15 יורו – 10% מגובה הקנס שאכן הגיע בהמשך. לא כל החברות גובות סכום כזה ולכן גם כאן, יש מקום לבצע בהליך השכרת רכב בחו”ל השוואת מחירים..

כמובן שהחיוב היה מגובה באותיות הקטנות בחוזה השכירות והוא מהווה לקח לכולנו – גם כאשר שוכרים רכב, חשוב לשמוע את המלצת הסוכן, אבל חייבים גם לקרוא את ההסכם השלם, עוד לפני שחותמים.

מעבר לשימוש במנוע רנטלקארס, אנו ממליצים לכם להכנס גם לזירה שלנו ולמצוא הטבות נוספות לטסים לחו”ל.

ההסבר של הרץ - השכרת רכב בחו"ל השוואת מחירים
ההסבר של הרץ – החוזה מתיר להם לגבות על “המאמץ”

2 Comments

 1. רחלי
  9 בנובמבר 2010 @ 13:07

  גם אני חוייבתי ב 30 יורו עבור כל אחד משלוש הדוחות בחו”ל,
  ההודעה עבור התשלום הגיע לאחר החיוב ובמקרה שלי לא הסוכן ולא חברת ההשכרה בארץ ציינו שיש עמלה עבור טיפול בדוחות תנועה בחו”ל, אנחנו לא קראנו את החוזה שחתמנו עליו בקבלת הרכב וגם הנציג שלהם לא דיבר על הנושא, אני ממש כועסת על הסוכן והרץ שלא אומרים את הדברים האלו לפני הנסיעה.

 2. השכרת רכב בחו"ל – שווה להתעקש | עקשן
  6 באוגוסט 2012 @ 17:08

  […] במלון ועל חוף הים, רוצה בדרך כלל לסמן וי גם על סעיף השכרת רכב בחו"ל. המבחר היום הוא גדול ולאחר שמחליטים מה סוג וגודל הרכב […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *