וויז אייר – חברת לואו קוסט סבירה בהחלט

חברת וויז אייר טסה באופן סדיר למספר יעדים מישראל והפכה לאחת החברות הפופולריות, בזכות המחירים הזולים שהיא מציעה. המבקר טס לאחרונה בחברת וויז אייר מתל אביב ללונדון – לשדה התעופה לוטון ובסך הכל, זו לא היתה הרגשה של מחלקת עסקים, אבל התמורה למחיר בהחלט סבירה ואף למעלה מכך.

וויז אייר בתמצית:

  • חברת לואו קוסט נעימה ונוחה
  • יוצאת ומגיעה בזמן
  • שירות אדיב
  • מושבים מעט בעייתיים
  • מדיניות מזוודות קשיחה
  • מחיר מצויין

ובהרחבה

וויז אייר - האם מומלץהקו ללונדון הוא אחד העמוסים ביותר ולמרות זאת, גם מול תחרות מול חברת לואו קוסט מוכרת יותר כמו איזי ג’ט, וויז אייר נותנת תחרות, היא החברה הזולה ביותר במגוון תאריכים שבדקנו והנסיעה איתה בסופו של דבר עברה בנעימים.

כמו בחברות לואו קוסט רבות, חווינו בעיה עם המושבים, שהם סטטיים בזוית מעט גבוהה מדי, שנועדה כנראה לחסוך מקום, אבל מקשה מאוד על שינה בטיסות לילה.

מעבר לזה ההזמנה באתר מהירה ונוחה. שירותי הקרקע, הן בנתב”ג – בטרמינל 1 והן בשדה התעופה לוטון היה זריז ביותר.

הצטרפות למועדון: כדאי מאוד לרכוש חברות במועדון הדיסקאונט של החברה. זה מעניק הנחה בכל טיסה ולמעשה, אם אתם רוצים לטוס עם מזוודה – שמתומחרת כמובן בנפרד, כמו בכל חברת לואו קוסט, העלות תחזיר את עצמה מיד.

כמו חברות הלואו קוסט האחרות, גם בחברת וייז אייר ינסו לפתות אתכם בתשלומים נוספים במועד ביצוע הזמנה, מתשלום על בחירת מושבים מראש ועד ביטוח על עיכוב ביציאה. בחירת המושבים בחברה מעט בעייתית – שלא כמו בחברות אחרות שבהם ויתרנו על בחירת מושבים, מתוך הנחה שנוכל לשבת יחדיו, אם נעשה צ’ק אין מוקדם – וחשוב גם כאן כמובן, לגשת לצ’ק אין באתר או באפליקציה מוקדם ככל האפשר.

אבל בחברת וויז אייר נראה שבכוונה מושיבים אתכם בנפרד, אם לא שילמת מראש על מקומות, זאת כדי להוציא מכם עוד תשלום. יש לציין עם זאת שבטיסה בפועל, הצלחנו לשבת יחד, כאשר ביקשנו פשוט להחליף מקום עם נוסע. עם זאת, כאשר אתם נוסעים כמשפחה שתרצה לשבת יחד, כנראה שתצטרכו להזמין מראש כיסאות צמודים, אחרת הסיכוי שתשבו יחד בחברת וויז אייר לא גבוה.

המזון והשתיה בטיסה – מחירים סבירים ואיכות סבירה בהחלט. כמו ברוב חברות החברות, תוכלו לרכוש כריכים ושתיה במחירים של 5-8 יורו לארוחה. אם נושא הכשרות הוא בעייתי מבחינתכם, אתם עלולים להתקשות ואז כן מומלץ להצטייד מראש.

תשלום על מטען: חברת וויז אייר הקשיחה את מדיניותה והחל מחודש נובמבר 2018, מי שאינו משלם על מטען, רשאי להעלות איתו ללא תשלום רק תיק אחד שמשקלו אינו עולה על 8 קילו. מעילים כמובן מותר להעלות, וכמובן שגם טלפון וארנק, אבל מעבר לכך – כדאי לשקול היטב וכמו תמיד, רצוי לשלם מראש על מטען עודף ולא בשדה התעופה.

 

הוסף תגובה