טיולי אופניים באירופה – מחלקה חדשה של איסתה

טיולי אופניים הפכו לענף ספורט פופולארי בקרב מאות אלפי ישראלים. טיולי האופניים כיום חוצים ימים ויבשות, ואיסתא ספורט החליטו להרים את הכפפה ולהוביל את טרנד תיירות האופניים בעולם לקראת פתיחת העונה הרשמית של הענף – חודש מאי. חברת איסתא ספורט מדווחת כי הקימה מחלקה ייעודית בראשותו של ישי מולד, מומחה בתחום. איסתא ספורט מציעה חבילות נופש הכוללות טיולי אופניים בנופים המרהיבים של אירופה היכולים להתאים גם כטיול משפחות וגם לקבוצות רוכבים לפי רמה וקושי משתנים

ענף האופניים אינו זר לישראלים. בשנים האחרונות אפשר לראות עלייה של עשרות אחוזים ברוכבי האופניים בישראל ואת תרבות הענף שהתעצמה במרחב הציבורי.

איסתא ספורט, חברת תיירות הספורט המובילה בישראל המשווקת חבילות וכרטיסים לאירועי ספורט ברחבי העולם, הבינה את הפוטנציאל ולמדה את הענף לעומק וכעת היא  נכנסת ביתר שאת לתוך ענף תיירותי זה תוך מתן פתרון למאות אלפי ישראלים שהפכו את התחביב לדרך חיים.

בעזרת פריסה ארצית של סניפים, שירותי טיפול ואפילו הבאת מומחה בעולם האופניים, יצרה איסתא ספורט חבילות שיכולות להתאים לנוסע בודד, קבוצות רוכבים וארגונים גדולים שמחפשים טיול שונה ומגבש. לרוב המסלולים יש נושא, כמו מסלול הריין, המוזל, היין, האגמים וניתן למצוא את הטיול שמתאים מבחינת הרכיבה ומבחינת פעילויות.

עונת טיולי האופניים תחל באופן רשמי בחודש מאי מיד לאחר חג הפסח ותימשך עד חודש אוקטובר. טיולי האופניים המשלבים טבע ונוף יכולים להתאים לכל אחד ואחת. הניתוק מהנייד יוצר חיבור עם הפרטנרים לטיול ועם הטבע מסביב וכולם חוזרים עם עיניים נוצצות וחוויות. לא צריכים להיות “חולי אופניים” בשביל ליהנות מטיול כזה. החבילות מותאמות כך שהאופניים הם לא המטרה אלא רק האמצעי בו הטבע נפרס מולך בזמן הרכיבה.

טיולי האופניים והמסלולים המלווים אותם יכולים להתאים לכל גיל ולכל אטרקציה. טיול אופניים  עם מסלול הפנינים של אמסטרדם העובר בחמש ערים עם כיכרות, תעלות, מוזיאונים ו”אווירה חופשית”. לאורך הדנובה או בליבה של פורטוגל. לאורך נהר הריין או בפיתוליה היפים של טוסקנה האיטלקית. המסלולים משלווים בתוכם אטרקציות של ביקור במנזר, מסעדות על הדרך, טעימת יינות, עיירות קטנות ושבילים נוחים ונגישים לרוכבי האופניים.

איסתא ספורט מציעה מסלולים אטרקטיביים לחוויית רכיבה מושלמת במחירים הנעים בין 900- 1500 יורו לשבוע (תלוי בטיול). הדילים כוללים כרטיסי טיסה הלוך וחזור, לינה במלונות ברמת תיירות טובה, השכרת אופניים, העברה יומית של המזוודות ממלון למלון, שירותי תמיכה טלפונים שבעה ימים בשבוע, חוברות טיול עם מפות מפורטות וטיפים מנצחים לכל אזור ועוד.

 

להלן קישור לאתר החדש שלהם: http://hikebike.isstasport.co.il/about-cycling/

שם ניתן לקבל הסברים וכן חבילות לדוגמא.

הוסף תגובה