מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

טיסות לאילת דקה 90

יכולות לעשות הבדל גדול. כל מי שטס טיסת פנים לאילת שטופת השמש, יודע כי לעיתים מחירי כרטיסי , עולים יותר מאשר החדר בבית המלון המפואר. בעונה החמה – כלומר בחודשי הקיץ, בחגים וכמעט בכל סוף שבוע, מחיר כרטיס טיסה לאילת לכיוון אחד, עולה 350 שקל ומעלה. אז איך מצליחים להוריד את המחיר? הנה כל הטריקים. רמז: דקה 90 ופשרות אחרות..

טיסות מוזלות לאילת – פשרה בשעות

אם אתם בעניין של טיסות מוזלות לאילת אין לכם בעיה של לוחות זמנים, תוכלו למצוא טיסות זולות גם בתקופת השיא. מדובר בטיסות שהן נגד כיוון התנועה, בדיוק כמו שנוסעים נגד הפקקים בשעות העומס, כך למשל, מי שרוצה לרדת לאילת דוקא בשבת בצהריים או אחר הצהריים, יכול למצוא טיסות מוזלות במיוחד. הסיבה – חברות התעופה הטסות לאילת – ארקיע, ישראייר וגם אל על, טסות בכיוון דרום כדי להחזיר את הנופשים מאילת למרכז הארץ. הטיסות דרומה לא מלאות וכך אפשר להנות מתעריף נוח במיוחד.

טיסות לאילת מנתב"ג

גם כאן, אם אתם לא בעניין של טיסות לאילת דקה 90, פשוט התפשרו על השדה. למי שטס ממרכז הארץ – בעיקר תושבי תל אביב והסביבה, שדה דב הוא הנקודה הנוחה ביותר. לכן הוא גם העמוס ביותר. בשעות העומס גם טיסה מנתב"ג תהיה יקרה, אבל במקרים רבים, אם אתם גמישים ומוכנים להגיע לשדה התעופה של לוד, המחיר יהיה נמוך משמעותית מזה של שדה דב, או חיפה.טיסות לאילת דקה 90

כרטיסי טיסה לאילת בהזמנה מראש

נכון שלעתים אפשר למצוא במזל כרטיסי טיסות זולות לאילת דקה 90, אבל ברוב המקרים תגלו שדווקא הזמנה של כמה חודשים מראש, תבטיח לכם תעריף שפוי גם בעונה החמה ביותר. לדוגמא – אם אתם יודעים שתטוסו לאילת בשבוע השני של אוגוסט, אין סיבה שלא להזמין את הכרטיס כבר במארס או אפריל.

טיסות לאילת דקה 90

כפי שכתבנו בפיסקה הקודמת, אין סיכוי גבוה להשיג טיסות לאילת דקה 90,  בוודאי שלא בעונה החמה. אבל אם אתם טסים בעונה אחרת ואם אתם לחוצים על שעה מסוימת או אפילו יום ספציפי, בהחלט אפשר למצוא טיסות כאלה. אפשר גם להעז ולהגיע לשדה, אבל קחו בחשבון שייתכן שתאלצו להמתין מספר שעות, כך שאם הייתם מבלים אותן במושב האוטובוס, יכולתם כבר להגיע לאילת..

טיסות לאילת כחלק מחבילת נופש

לחלק מהרשתות ובתי המלון של יש חבילות נופש הכוללות לינה וטיסה, במחיר שמוזיל משמעותית בפועל את מחיר הטיסה. חשוב מאוד לבדוק לפני הטיסה חבילות כאלה, שיכולות לחסוך לכם אלפי שקלים על החופשה המשפחתית. הנה קישורים לחברות וסיטונאים מומלצים לרכישת כרטיס טיסה או חבילת נופש לאילת:

הוסף תגובה