טיסות לניו יורק

ניו יורק היא היעד הפופולרי ביותר לטסים משדה התעופה בן גוריון. בכל יום יש לפחות 6 או 7 טיסות הממריאות וטסות ישירות לניו יורק בארצות הברית, זאת כמובן בנוסף לטיסות לניו יורק, עם עצירות ביניים ביעדים שונים באירופה. הנה פירוט של החברות השונות הטסות, מחירים, זמני טיסה וגם – לאיזה מ-3 שדות התעופה של העיר (כולל זה של ניו ג’רסי הסמוכה) – כדאי לכם להגיע. (המידע מובא באדיבות אתר flightips.com)

זמני הטיסה לניו יורק:

טיסה ישירה לניו יורק, נמשכת בסביבות 11 וחצי שעות. הטיסות לניו יורק פופולריות במיוחד, גם מכיוון שניו יורק היא אחד היעד הקרובים ביותר לטסים לאמריקה הצפונית – במשל מיקומה בחוף המזרחי וכמובן גם בשל העובדה שניו יורק נחשבת לעיר מבוקשת במיוחד בקרב ישראלים. אם אתם בוחרים בטיסה לא ישירה, מטעמי חסכון בתקציב, או סיבות אחרות, קחו בחשבון לעתים טיסה שתמשך בפועל – מבן גוריון ועד לניו יורק – 14 שעות ואף יותר, זאת בשל הקונקשן – והזמן שחולף בין שתי הטיסות.

חברות תעופה ומחירים:

בין החברות שטסות באופן ישיר מתל אביב לניו יורק נמצאות 2 חברות תעופה ישראליות:  אל על שנוחתת בניוארק – Newark הממוקם למעשה בניו ג’רסי הסמוכה וגם בשדה התעופה קנדי –  Jhon F. Kennedy . וחברת ישראייר – שנוחתת גם היא בעיר כמעט מדי יום.

שתי החברות הנוספות הטסות ישירות מבן גוריון לניו יורק, הן אמריקאיות: קונקיננטל – Continental airlines – שגם היא מגיעה מניוארק, חברת דלתה – Delta – הממריאה משדה התעופה לה גוארדיה – LaGuardia , שהוא הקרוב ביותר לעיר.

טיסות לא ישירות:

למעשה, כל חברות התעופה האירופאיות וגם חברות צפון אמריקאיות, מציעות דילים לטיסה לניו יורק, דרך ארץ היעד שלהן. בין החברות המציעות חבילות נוחות יחסית של קונקשן ומחירים סבירים, נזכיר את לופטהאנזה, אייר פראנס, בריטיש איירוויס, klm, אליטליה, נורתווסטרן, אירוסוויט (דרך קייב) וחברת וירג’ין המציעה טיסות דרך לונדון.

מחירים:

מחיר טיסה לניו יורק משתנה כמובן על פי העונה והחברה. אבל, באופן עקרוני, ניתן להשיג כרטיסים החל מ- 800 דולר בערך (למשל בדיל של אירוסוויט דרך אוקראינה) ועד לרמות של 1,200 – 1,300 דולר, בדרך כלל בטיסות ישירות. אבל שימו לב, גם שם, ניתן למצוא לעתים דילים – תלוי כמה אתם נעולים על תאריך ספציפי.

היכן לנחות:

כאמור, בניו יורק 3 שדות תעופה בינלאומיים. לאיזה מהם כדאי לכם להגיע?

שדה התעופה קנדי – JFK airport הוא הגדול ביותר, וממוקם ברובע קווינס שבניו יורק. מונית משם למנהטן נוסעת בין 35 ל- 50 דקות, תלוי בעומס התנועה, ותגבה מכם כ- 45 דולר.

שדה התעופה לה גוארדיה – LaGuardia airport ממוקם גם הוא ברובע קווינס, אך קרוב יותר למרכז העיר. בשדה חולפות טיסות פנים רבות – מיעדים בארצות הברית. אם יש לכם טיסת המשך, יש סיכוי לא קטן שהטיסה תצא מכאן. המונית מכאן תסע 20 עד 30 דקות ותגבה מכם כ- 35 דולר.

שדה התעופה ניוארק Newark International Airport (EWR) ממוקם למעשה במדינת  ניו ג’רסי. מעט רחוק יותר מהעיר ניו יורק משני השדות האחרים, אך מאידך – הוא עמוס פחות ומודרני יותר. 

הוסף תגובה