טיסות לניס ולריביירה הצרפתית

הטיסות הסדירות של חברת אייר פרנס לניס, הפכו את הריביירה ליעד נגיש יותר. בנוסף, בתקופת הקיץ, אפשר למצוא גם צ’רטרים מתל אביב לניס וגם טיסות של חברות אחרות.

משך הטיסה מתל אביב לניס הוא כ-4 שעות והטיסה חזור נמשכת כ-3 וחצי שעות. מי שרוצה לטוס לאיזורים מערביים יותר של הריביירה או פרובנס, יוכל לטוס גם למרסיי עם אייר פרנס.

שימו לב – חשוב לדעת כי הטיסה של אייר פרנס מתל אביב לניס, מוגדרת על ידי החברה כטיסת אקונומי לייט. המשמעות העיקרית היא שהמחיר שאתם מקבלים אצל סוכן הנסיעות, או הספק, או מחיר שאינו כולל משלוח מזוודה, ומאפשר לכם לקחת תיק יד למטוס בלבד.

עלות טיסה לניס, כמובן בכפוף למועד ההזמנה ומשתנים אחרים, עומדת לרוב על 550 עד 700 דולר לכרטיס.

כפי שתוכלו לקרוא בטייל, בחלק מהחברות, למשל גוליבר, לא טרחו להבהיר בצורה בולטת את הנושא, למעט טקסט לקוני שקובע שעל הטיסה מוטלות המיגבלות של חברת התעופה.

כדי להוזיל את עלויות המזוודה, יש לשלם עליה מראש, במעמד רכישת הכרטיס, או מיד אחר כך. כך המחיר יהיה 15 דולר נוספים למזוודה ולא סכום כפול ואפילו גבוה מזה, הנדרש בתשלום בשדה התעופה.

עוד חשוב לדעת שטיסת אייר פרנס יוצאת בשעות הערב המוקדמות ונוחתת לקראת חצות בניס, כך שכדאי לשקול לינה של לילה ראשון באיזור שדה התעופה, או בניס.

הוסף תגובה