מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

כמה שעות טיסה לפיליפינים

איי הפיליפינים ממוקמים מעט בפריפריה של המזרח הרחוק: מרחק של כ-3 שעות טיסה מבנגקוק, הידועה כתחנה המרכזית של האיזור. אין טיסות ישירות מנתב"ג למנילה הבירה או לסבו סיטי (cebu) העיר השניה בגודלה במדינה, שגם לה שדה בינלאומי. מי שמתכנן למשל לטוס לבורקאי, או לאיים דרומיים אחרים בפיליפינים, כדוגמת פלאוון, או , יכול בהחלט לשקול בחיוב נחיתה בסבו, עיר עמוסה ולחוצה פחות ממנילה הבירה, ומשם להמשיך הלאה – בטיסות פנים או במעבורות. אנו ממליצים לכם לחפש בקלות ובמהירות את הטיסה שלכם בקישור זה. ביחרו ביעד – או סבו, הזינו תאריך ותקבלו את כל האופציות עבורכם.

כמה זמן טיסה לפיליפינים

אם אתם רוצים להגיע ישירות לפיליפינים, זמן הטיסה הקצר ביותר הוא כ-16 שעות, כולל זמן העצירה בדרך. זאת באמצעות טיסה מישראל להונג קונג, עם חברת קטאי פאסיפיק, ועצירה של כ-3 וחצי שעות בהונג קונג לפני טיסת ההמשך. עם זאת, לא מדובר בטיסה הזולה ביותר. עם המחיר משמעותי עבורכם, תוכלו לחסוך מאות דולרים בטיסות מעט ארוכות יותר.

למי שיוצא מישראל באופן ישיר, הבחירה היא בין טיסות ארוכות ויקרות יותר דרך אירופה לבין טיסות זולות יותר וקצרות יותר, עם חברות התעופה האיזוריות – כמו טורקיש איירלייס, , אוזבקיסטן איירליין ואחרות.
פתרון הביניים המקובל על רוב הישראלים, הוא לטוס עם אל על, בטיסה ישירה לבנגקוק, שתמשך כ- 11 שעות, בשל הצורך לעקוף את המזרח התיכון. למרות שלכאורה מדובר באופציה נוחה פחות, אם אתם טסים , אפשר בהחלט לשקול גם טיסה למנילה דרך הונג קונג. הטיסות לעתים זמינות יותר, ויתכן שזמן ההמתנה לטיסת ההמשך יהיה קצר יותר, כך שבסופו של דבר, זו חלופה שתביא אתכם מישראל לפיליפינים במהירות רבה יותר.
עם הירדנים, לדוגמה, למרות חניית הביניים בעמאן, הטיסה יכולה להמשך 9 שעות ותהיה זולה משמעותית.

למשל, חברת טורקיש איירליינס, מציעה טיסה מתל אביב לסבו סיטי, שנמשכת בסך הכל 20 שעות ועלותה, בתאריכים שבדקנו, היתה כ-1,350 דולר לטיסת הלוך חזור, לעומת האופציה ההונג קונגית. למנילה מציעה טורקיש איירליינס טיסה ב-1,100 דולר, שנמשכת 21 וחצי שעות, או טיסה קצרה יותר – 16 שעות בלבד, אבל המחיר בהתאם – כ-1,800 דולר.

גם אל על מציע בתאריכים שבדקנו אופציה סבירה – 1,250 דולר ו-19 שעות, עם עצירה של 4 שעות בבנגקוק.

– ארוכות, אבל שוות את המאמץ

מניסיון אישי שלנו לפני מספר שנים, גיליני כי מחיר הטיסה למנילה בחבילה של הירדנים, שכללה טיסת המשך מבנגקוק עם חברת לופטהנאזה, היה זול יותר ממחיר הטיסה של אל על לבנגקוק בלבד – לפני הצורך בטיסת ההמשך.
מי שמבקש לשלב את הטיול לפיליפינים במסגרת טיול במזרח, יכול לרכוש כרטיס טיסה זול ונוח יותר, ישירות מבנגקוק. טיסה רגילה למנילה, או כחלק מחבילות רבות, שבהן מנילה תהיה תחנת ביניים – בדרך לסידני, , או מקומות אחרים.

טיסות לפיליפינים – מחירים וזמינות

כפי שהראנו למעל, טיסות לפיליפינים במחלקת תיירות יעלו לעתים פחות מ-1,000 דולר להרפתקנים המוכנים לטוס דרך אחת המדינות הערביות: רויאל ג'ורדניאן  או . לעתים, אפשר גם להיות יצירתיים, אם יש לכם זמן – לרכוש את הכרטיס הזול ביותר לבנגקוק ושם, באיזור התרמילאים, להכנס לאחת מהסוכנויות ולרכוש כרטיס טיסה לפיליפינים ישירות.
טיסות דרך אירופה, או טיסות אל על, יעלו בדרך כלל באיזור ה- 1,500 דולר, תלוי בעונה.ממנילה עצמה, תוכלו לטוס בטיסת פנים של שעה לשדה הסמוך לבורקאי, ומשם – חצי שעת הפלגה ואתם על החוף.

כדי לראות את המחירים בתאריכי הטיסות שלכם – כנסו לכאן ותקבלו את כל המידע ממנוע חיפוש הטיסות העולמי של צ'יפ אייר.

5 תגובות

הוסף תגובה