טיסות לפריז

פריז. 10 טיסות ביום ולעתים יותרפריז היא אחד היעדים המבוקשים על ידי ישראלים. גם הקהילה היהודית הגדולה בצרפת אחראית על הביקושים לקו. התוצאה – עשרות טיסות לפריז מדי שבוע, על ידי חברות סדירות – אל על ואייר פרנס, וחברות צ’רטרים ישראליות וזרות. קבלו עיצות איך בוחרים את טיסה לפריז שהיא הטובה המתאימה ביותר עבורכם וגם כיצד מוזילים אותה?

במשך עונות השיא, יש לעתים למעלה מעשר טיסות לפריז ביום, גם בימים רגילים, יש לרוב מספר דומה של טיסות. בדרך כלל 3 טיסות פלוס מינוס של אל על ועוד מספר דומה של טיסות אייר פרנס, זאת בנוסף לטיסות צ’רטר.

סך הכל, טיסה לפריז מנתב”ג נמשכת כ-5 שעות. טיסה מפריז לתל אביב, בכיוון ההפוך, נמשך כ-4 וחצי שעות. מדובר בזמן לא מבוטל ולכן חשוב לבחור בטיסה מתאימה, כזו שגם תהיה נוחה, גם במחיר סביר וגם בשעות נוחות.

הכי טוב – טיסות לפריז בצהריים

מה השעה הנוחה ביותר כאשר אתם טסים לעיר האורות? לטעמינו האישי, טיסות צהריים מוקדמות הן המומלצות. הסיבה היא שטיסות הבוקר מאוכלסות באנשי עסקים ובכאלה שרוצים לטורף גם את היום הראשון של החופשה – לנחות לפני הצהריים ולהתחיל מיד בטיול. אבל, חשוב לזכור שטיסה של 9 בבוקר עם אל על לפריז, שלא לדבר על טיסות של 6 או 5 בבוקר, מחייבות אתכם לקום מוקדם מאוד, כדי להגיע לשדה לפנות בוקר, או בסוף הלילה. התוצאה – עייפות מצטברת שפוגעת בטיול.
לעומת זאת, טיסה צהריים, נניח 2 בצהריים, תביא אתכם לפריז ב-6 בערב, בשל הפרשי השעות, עדיין בשעות האור. תגיעו בנוחות למלון, תוכלו לצאת עוד לארוחת ערב, ללכת לישון ולקום רעננים לטיול.

טיסות לפריז במחיר הזול ביותר

כמה עולה טיסה לפריז? כמובן תלוי בעונה ובמועד ההזמנה. לא תמיד יש סיכוי למצוא טיסות דקה 90 מוזלות לפריז בשל הביקושים הגבוהים, אלא אם כן אתם מוכנים לטוס בטיסות לא ישירות ולבלות יום שלם בדרכים. הזמנה מראש, יכולה לאפשר לכם להזמין טיסות צ’רטר או לואו קוסט – כלומר הטיסות המוזלות ללא ארוחה או טלויזיה, במחיר של סביב 500 דולר. טיסות סדירות ניתן להשיג בהזמנה של חודשים מראש, באיזור 600 או 650 דולר.
שימו לב – לאחר בדיקות שערכנו, אנחנו רכשנו את כרטיס הטיסה לפריז ישירות באתר חברת איירפרנס. בניגוד למשל לאתר אל על, המחירים באתר איירפרנס היו זולים יותר מאשר המחירים לאותן טיסות באתרי התיירות. בקיצור – בכל מקרה מומלץ לבדוק כרגיל גם באתרי התיירות המובילים – תוכלו למצוא קישורים לטובים שלהם, כאן מימינכם, וגם לטרוח ולחפש באתרי חברות התעופה.

הוסף תגובה