טיסות לפרנקפורט גרמניה

טיסות לפרנקפורט יוצאות כמה פעמים ביום מנתב”ג. טיסות לפרנפקורט , או אייר ברלין – מדריך לבחירת הטיסה שנמשכת כ-4 וחצי שעות, העלויות וכיצד ניתן לחסוך.


טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים

מבט מהאויר על

שדה התעופה של פרנקפורט הוא אחד משדות התעופה העמוסים בעולם. אם עבור רובינו הבילוי האולטימטיבי והכמעט יחיד בשדה התעופה הוא הדיוטי פרי – והניסיון לשבור את שיא הרכישות ב- 30 דקות, הרי שבפרנקפורט, שהוא אחד משדות התעופה העמוסים והמתקדמים בעולם, תוכלו להעביר שעות בגלריית אומנות, בית קולנוע ואפילו מועדון לילה, שלא לדבר על הרכבת שמחברת את טרמינל 1 לטרמינל 2. אם אתם מחזירים רכב שכור בפרנקפורט – ההחזרה היא בטרמינל 2 ואז אליכם לקחת את הרכבת לעמדות הצ’ק אין.

כאמור, חברות רבות טסות טיסות יומיות מתל אביב לפרנקפורט. אם מעניין אתכם לבצע עבור טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים – מנוע החיפוש המופיע כאן, של שותף האתר ג’ט רדאר, יאפשר לכם למצוא טיסות ולהשווות בין החברות המובילות.

טיסה ישירה מתל אביב לפרנקפורט נמשכת כ- 4 שעות ו- 40 דקות. מחיר טיסה סדירה, נכון לסתיו 2018, נע סביב 2,000-2,500 שקלים. למרות המבחר הגדול של טיסות ישירות, אם אתם לא מאוד ממהרים, ייתכן שתוכלו לחסוך משמעותית, במידה ותבחרו בטיסה לא ישירה.

כרגיל, אם תזמינו מספיק זמן מראש, תוכלו ליהנות ממחירים סבירים מאוד, אפילו בעונות החמות. לדוגמא, הזמנה של טיסה לאוגוסט, שבוצעה 3 חודשים מראש, אפשרה לרכוש כרטיס בטיסה של לופטאנזה במחיר של כ-1,600 שקלים לכרטיס בלבד.

שתי החברות העיקריות הטסות לפרנקפורט הן אל על ולופטהאנזה – lufthansa. אבל, ישנן גם מספר חברות מצפון אמריקה אשר עוצרות בפרנקפורט בדרך מארצות הברית או קנדה ואליהן. החברות, עמן תוכלו לטוס גם לגרמניה – air canada , – american airlines, – united airlines וגם יו אס איירווייס – us airways.

מעבר לעובדה שמדובר בשדה תעופה נוח במיוחד, פרנקפורט היא גם נקודת יציאה מצויינת לטיסות המשך ולטיולים ברחבי מערב אירופה – במקום ניתן לשכור וגם להחזיר רכבים שכורים ובנוסף, פועלים במקום מספר בתי מלון, שמאפשרים לכם לנוח אם הגעתם, או שאתם עוזבים, בשעות לא נוחות.

טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים

בצענו השוואה עבורכם במנוע החיפוש – עבור טיסות בנובמבר 2018, 3 חודשים מראש.

המחירים כצפוי, זולים משמעותית – פחות מ-300 דולר לסוף שבוע של יום ה’ עד יום ב’.

טיסת אל על לפרנקפורט – 1,090 שקלים בלבד, זול יותר מהמחיר שמוצע באתר אל על הרשמי.

טיסת לופטהאנזה לפרנקפורט – 1,400 שקלים

הוסף תגובה