מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

טיסות מוזלות מישראל לשדה התעופה לוטון בלונדון, עם מונארך

החל מחודש דצמבר שחקן חדש נכנס לשוק הטיסות מישראל ללונדון, עם מחירים אטרקטיביים. חברת מונארך מציעה טיסות מוזלות מנתב”ג ללונדון 3 פעמים בשבוע וכן טיסה שבועית משדה התעופה עובדה ללונדון, בשורה לאילתים ולתושבי האיזור. להזמנת טיסה – לחצו כאן
הטיסות של חברת התעופה מונארך ללונדון, לשדה התעופה לוטון, הן טיסות לואוקוסט, והמחירים בהתאם, כאשר ניתן להשיג כרטיסים גם לעונה הבוערת במחירים של סביב 400 יורו, אבל הדגש הוא כמו בטיסות לואוקוסט, על הזמנה מוקדמת מראש.

טיסות ערב ללונדון

הזמנה ישירה של טיסות מוזלות באתר מונארך

הזמנה ישירה של טיסות מוזלות באתר מונארך

הטיסות של חברת מונארך (Monarch), יהיו טיסות ערב מוקדמות – יציאה מנתב”ג בשעה 17:00 ונחיתה בלוטון לקראת 21:00 בשעון מקומי. הטיסות הן נכון לכתיבת שורות אלו בימים ב’, ה’ ו-א’.

הטיסה משדה התעופה עובדה ללונדון, הינה טיסה שבועית, ביום ה’, יציאה ב-17:45 כרגע.

טיסות בוקר מלונדון לישראל

הטיסות מלונדון לתל אביב הן טיסות בוקר באותן ימים בדיוק – טיסות לנתב”ג בימים א, ב’ ו-ה’, בשעה 9:10 בבוקר – טיסות שינחתו בישראל ב-16:10 שעון מקומי (כמובן שייתכנו בהמשך שינוים וחשוב לבדוק – למשל בשל הבדלים של שעוני חורף וקיץ).

הטיסה מלונדון לעובדה הסמוכה לאילת, תצא ב-9:45 בבוקר ותנחת ב-5 דקות ל-5 אחר הצהריים.

מחירי הטיסות מישראל ללוטון,

חברת מונארך היא חברת לואוקוסט והמחירים בהתאם. מבדיקה מהירה שערכנו באתר, מדובר בבשורה.

אם למשל תרצו לבלות את חג המולד הקרוב בלונדון, תוכלו לטוס מנתב”ג ללוטון ב-21 בדצמבר ולחזור ב-27 לדצמבר, תמורת 275 יורו בלבד!

לדוגמה, מי שרוצה לטוס מעובדה ללונדון, בשבוע שבין ה-3 ל-10 בדצמבר, יישלם 188 יורו בלבד!

גם לקיץ המחירים אטרקטיביים, למי שימהר. בבדיקה שעשינו היום – אמצע נובמבר, ניתן להשיג כרטיסים מתל אביב ללונדון בין התאריכים 1-7 לאוגוסט 2016, תמורת 404 יורו בלבד.

יש לקחת בחשבון שעבור מטען יש לשלם תשלום של 20 עד 50 יורו לכל מזוודה, אבל עדיין, גם במחיר של 450 יורו בקיץ – זהו מחיר זול במיוחד לבירת בריטניה. בנוסף, החברה מאפשרת באתר גם תשלום באמצעות פייפאל, מה שמקל עוד יותר.

שימו לב – המחירים באתר החברה משתנים ועולים ככל שהמקום בטיסות מתמלא. להזמנה כעת – לחצו כאן

הוסף תגובה