טריווגו מול הוטל קומביינד – 2 מנועי המלונות ראש בראש

טריווגו משווה בין עשרות אתרים. עם זאת, לאחרונה פורסם כי תוצאות החיפוש של מנוע טריווגו מוטות, לטובת אלו שמשלמים למנוע החיפוש עמלות גבוהות יותר. עדיין, מטיילים רבים הפנימו כי הדרך המוצלחת ביותר לרכישת חדר מלון בחופשה בחול, הוא דרך אתרי השוואת מחירי מלונות. למעשה, יש 2 שחקנים גדולים כיום בשוק שמציעים לכם השוואת מחירי מלון. מצד אחד טריווגו מצד שני הוטל קומביינד הותיק והמצויין. למען הגילוי הנאות, נספר שאנו עובדים באתר בשיתוף עם הוטל קומביינד. יחד עם זאת, החלטנו לבצע בדיקה כדי לבדוק מי מהשניים מציע לכם את הדיל הטוב ביותר.

טריווגו השוואת מחירים

ראשית, יש לציין ששני האתרים דומים מאוד בממשק שלהם ולרוב הם גם מציעים את אותם בתי המלון. יחד עם זאת, יש הבדל בולט בממשק. בעוד שהוטל קומביינד מציע לכם את המחיר הכולל, בטריווגו המחיר המוצג הוא ללילה. כך שלעתים אתם עלולים להיות מופתעים לרעה כאשר תגיעו לרגע ביצוע התשלום.

טריווגו או הוטל קומביינד - איזה מנוע השוואת מחירי מלונות עדיף

טריווגו או הוטל קומביינד – איזה מנוע השוואת מחירי מלונות עדיף

עוד נקודה שחשוב לדעת על מנוע חיפוש המלונות טריווגו, הוא שמדובר על אתר ששייך לקבוצת אקספדיה – אחת מ-2 ענקיות התיירות העולמיות. אקספדיה ופרייסליין מחזיקות מחזיקות בצוותא, לפי נתונים של משרד העבודה האמריקאי, ב-95% משוק סוכני הנסיעות בארצות הברית, בין היתר דרך חברות בת כקייאק ובוקינג.קום. כל זה כמובן מעלה את החשש שהמנוע מוטה לטובת החברות האחרות בקבוצה ומקפיץ את התוצאות שלהן, גם אם הן לא הזולות ביותר.

מבחן השוואת המחירים – טריווגו לונדון מול הוטל קומביינד

החדשות הטובות הן שכאשר בצענו השוואה, לא ראינו אפליה גורפת של טריווגו לטובת החברות האחיות. מה שכן ראינו לפי הבדיקות שבצענו – אותן תוכלו לראות גם בסרטון המוצג כאן, שהמחירים לרוב דומים – למשל טריווגו לונדון או טריווגו ברצלונה שדומה למתחרה בבדיקה. בחלק מהמקרים הוטלס קומביינד זול יותר, במספר מחירים קטן יותר, הוא דווקא עולה יותר. המסקנה – תמיד כדאי לבדוק בכמה שיותר מקומות. הנה השוואה שבוצעה, בשקלים, עבור חדר זוגי, בין התאריך 24-26 בנובמבר 2017:

המלון

מחיר הוטל קומביינד

מחיר טריווגו

 גראן מאז’סטיק פלאזה, פראג  1,263  1,314
 צ’לסי הרבור הוטל, לונדון  2,120  2,120
פארק אין רדיסון אלכסנדרפלאץ, ברלין 824 890
הבלנורד, ניו יורק 1,588 1,592
קולקשן קרסנפולסקי, אמסטרדם 2,275 2,494
איזליה פלאזה קטלוניה, ברצלונה 1,082 1,082

 

הוסף תגובה