כיצד לבחור חבילה לשמינית גמר ליגת האלופות

כמדי שנה, מאמצע חודש פברואר, במשך חודש, נערך מחזור שמינית גמר ליגת האלופות. לנו יש חיבה לשלב זה, שמעניק אפשרויות רבות לקומבינציות ומאפשר עדיין הפתעות. אז אם אתם רוצים לסוע ולשלב 2 משחקים ביומיים, הנה מורה נבוכים לבחירת המשחקים. כרטיסים תוכלו לרכוש בקישור זה

2 משחקים בשבוע

ליגת האלופות נערכת בימים ג’ ו-ד’. שלב שמינית הגמר כולל 2 משחקים בכל יום. הפעם אין 2 משחקים עוקבים באותה המדינה ולכן יש צורך בנסיעה או טיסה בין 2 המשחקים.

למי שיש זמן, אפשר לשלב תמיד בין ליגת האלופות לבין משחקים בליגה המקומית. לעתים ניתן לתפוס משחק ביום ב’ ולעתים יש משחקים ביום ו’.

חבילה אפשרית כזו היא יציאה ביום ד’ בבוקר, ה-15/2 למינכן, למשחק האטרקטיבי בין באירן מינכן לארסנל (כרטיסים – החל מ-1350 שקלים) ולקנח לאחר יומיים במשחק הבונדסליגה של יום ו’ – בין אאגוסבורג לביירן לברקוזן, במחיר של 399 שקלים ובמרחק של שעת נסיעה בלבד ממינכן.

אפשרות אחרת היא לתפוס את משחק הגומלין בין ארסנל לביירן מינכן – החל מ-1,137 שקלים, ביום ג’ ולתפוס את אחד מהמשחקים הרבים באיזור לונדון בימים שבת, א וסיכוי טוב למשחק גם ביום ב’.

חבילות שמינית גמר ליגת האלופות

ועכשיו לחבילות שכוללות 2 משחקים ליגת אלופות בימים עוקבים – עמוד לרכישת כל הכרטיסים תמצאו כאן

ייתכן שתהיה גם אפשרות לרכישת חבילה, אם כי מנסיוננו, זול יותר יהיה לרכוש בנפרד – כרטיסי טיסות, בתי מלון וכרטיסים למשחק ולבנות לכם חבילה עצמאית.

  1. חבילה איברית – ב-14 בפברואר יום ג’, מארחת בנפיקה ליסבון את בורוסיה דורטמונד, במחיר שפוי של החל מ-261 שקלים. למחרת, במרחק שעת טיסה בלבד, מארחת ריאל מדריד את נאפולי. המחיר כאן החל מ-704 שקלים. שילוב של כדורגל עם 2 ערים יפות, שפע של ברים ומסעדות.
  2. בשבוע העוקב, ניתן לשקול את 2 המשחקים הבאים: מנצ’סר סיטי מול מונאקו ב-21 לפברואר, החל מ-480 שקלים ולמחרת, בטיסה ישירה ממנצ’סטר’ עוד משחק אטרקטיבי – פורטו מול יובנטוס. טיסות פחות נוחות, יהיה קשה למצוא טיסה ישירה בין המשחקים וגם – העיר מנצ’סטר היא לא מדריד..
  3. הגדולות: חבילה שכוללת דילוג בין לונדון לברצלונה – משחקי הגומלין, שאם יהיו רלבנטיים, יהיו מרתקים: ארסנל מול ביירן מינכן ב-7 במרץ, החל מ-1137 שקלים ולמחרת, כשעתיים טיסה, היישר למשחק ברצלונה מול פריס סן ז’רמן – החל מ-679 שקלים. שילוב של כדורגל טוב ובילוי טוב
  4. השכנות: עוד חבילה מעניינת למשחקי הגומלין היא בשבוע האחרון של המשחקים: ביום ג’, 14 במרץ, יובנטוס מערכת את פורטו בטורינו – החל מ-890 שקלים. למחרת, במונאקו – במרחק של כ-3 שעות נסיעה – ברכב שכור, או בדרך אחרת, היישר לרביירה הצרפתית למשחק בין מונאקו למנצ’סטר סיטי – החל מ-726 שקלים לכרטיס.
  5. אפשר כמובן לשלב כל קומבינה, אפשר גם להסתפק בכרטיס למשחק בודד, ושלב טיול בערים של יומיים שלושה.

כרטיסים לכל משחקי שמינית הגמר מחכים לכם כאן

נמשיך לעקוב ולתת טיפים

צוות טייל

תגיות:

הוסף תגובה