מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

מגטוויק למרכז העיר לונדון

אם אתם טסים עם חברת איזיג'ט, יש סיכוי גדול שתנחתו בשדה התעופה גטוויק. השדה מרוחק קצת יותר מהעיר, לעומת היתרו והוא מרוחק כשעת נסיעה ממרכז , בכיוון דרום – קרוב יותר לברייטון.

יש מבחר דרכים להגיע מגטוויק לעיר. הנה העיקריות שבהן:

הסעות מגטוויק ללונדון

הסעות על ידי חברות הסעה ישראליות – עדיין דרך פופולרית מאוד, ניתן להזמין הסעה פרטית שיקרה יותר, אבל מונעת מהצורך להדחק עם עוד 6-8 נוספים וגם לא לסייר איתם ברחבי העיר, עד שמגיעים למלון שלכם. הסעה פרטית – עד 4 נוסעים, תעלה מגטוויק כ-100 פאונד. בהסעה קבוצית המחיר יכול להגיע לכ-25 פאונד לנוסע. בכל מקרה, ניתן להשוות מחירים בקלות כיום.

רכבת מגטוויק ללונדון

אופציה מצויינת להגיע מגטוויק ללונדון, היא באמצעות רכבת מהירה – גאטוויק אקספרס. הרכבת תקח אתכם מהרציף מגווטיק בתוך 35 דקות לתחנת הרכבת ויקטוריה ומשם ניתן להמשיך ברכבת התחתית להגיע בקלות למלון. כמובן שזה מומלץ בעיקר לנוסעים עם טרולי וללא ילדים. המחיר כאן הוא כ-18 פאונד לנוסע ויש יתרון למי שלא רוצה להתקע בפקקים. ניתן גם לרכוש כרטיס משולב לתחנה המתאימה לכם במרכז העיר והמחירים, אם לא מתעקשים על קו האקספרס, יכולים להתחיל מ-14 פאונד לנוסע, כאשר משך הנסיעה לתחנה במרכז העיר, הוא כשעה.

אוטובוס מגטוויק ללונדון

easy bus – שירות אוטובוסים של השדה, במחיר זול יותר – החל מ-2 פאונד לכיוון. גם כאן – התחנה הסופית היא ויקטוריה. הנסיעה עם זאת, תהיה איטית יותר. אם זמנכם בידכם, לכו על זה..

 

הוסף תגובה