מנוע חיפוש בתי מלון כנסו כעת בחרו מלון ותרוויחו

מלונות באילת

היעד מספר אחד לחופשה על ידי ישראלים, הוא והאתגר, במיוחד בעונות החופשה, הוא למצוא מלונות באילת במחירים סבירים. אנחנו מצאנו את הפתרון והוא מוגש לכם כאן.

עיר המלכים. אילת
בעיר אילת פועלים עשרות בתי מלון, במגוון רחב של דרגות ומחירים. בסופו של דבר, הביקוש הגבוה ביותר בעיר נרשם לאותם מלונות יוקרתיים, בני 5 כוכבים, המציעים פעילויות מגוונות למשפחות.

חיפוש של בתי מלון באילת דרך אתרים ישראלים, יכול לתת לעתים תוצאות טובות, למרות שלרוב, במיוחד בתקופת החופש הגדול והחגים, המחירים גבוהים, אפילו מול חופשה אלטרנטיבית בחו"ל. תוכלו לחפש באתר, באמצעות לחיצה על הבר מימין, מלונות באילת דרך האתרים הישראלים.

באופן מפתיע, חופשות בישראל במקרים רבים, זולים יותר דווקא כאשר מבצעים את החיפוש דרך אתרי מלונות עולמיים גדולים. מנוע החיפוש הייחודי כאן, מאפשר לכם לבצע חיפוש כזה בדיוק – בשפה העברית, של מלונות באילת. ביחרו את התאריכים והתחילו בחיפוש. תוכלו בהמשך למקד גם את מספר הילדים, לשנות תאריכים וכו'. התוצאות שיתקבלו – יהיו של מספר הצעות מחיר לכל בית מלון, תוכלו להכנס ולבחור את ההצעה הזולה ביותר לכל בית מלון ולהוזיל את החופשה השנתית באילת בעשרות אחוזים.
במידה ואתם מתכוונים לטוס לאילת ולא לעשות שימוש ברכב הפרטי, חפשו אצלינו גם טיסות לאילת

מלונות באילת – איפה כדאי

באופן גס אפשר לחלק את מיקומם של בתי מלון באילת ל-3: החוף הצפוני – המלונות המוכרים לאורך רצועת החוף, ממלון הרודס במזרח, דרך רויאל ביץ', הילטון מלכת שבא, מלון ספורט וגם מלונות הקו השני – שמהם יש ללכת מעט עד לחוף הצפוני, כמו המלך שלמה, מלון אגמים, אמריקנה ועוד.
הקבוצה השניה היא מלונות החוף הדרומי של אילת – למעשה זהו החוף המזרחי, שהולך לאורך הכביש דרומה – מהקניון לכיוון תב"ע. מדובר במלונות שמרוחקים לעתים 10-15 דקות מהטיילת. החסרון הוא עלות המוניות והדלק, אבל מצד שני – החופים והריף לחובבי צלילה ושנורקלים, כמו גם השקט היחסי ואווירה יותר חו"לית, מפצים על הכל. בין המלונות הבולטים שם אפשר לציין את אורכידאה.
הקבוצה השלישית הם מלונות זולים יותר לרוב, הממוקמים בעיר עצמה – בדרך כלל במרחק הליכה מהטיילת וגם משדה התעופה, אך ממזרח לכביש הראשי של העיר. למי שרוצה לחסוך ולא אכפת לצעוד דרך העיר לחוף הים, זו אפשרות סבירה.

הוסף תגובה