אחסון תכולת דירה: איך לשכור יחידת אחסון במהלך מעבר דירה

אם אתם עוברים דירה, יש לכם סיבות רבות לשכור שירותי אחסון תכולת דירה, במיוחד אם אתם עוברים מהבית הישן שלכם לפני שהבית החדש מוכן. במקרים אחרים, השירות נדרש למקרה של מיון תכולת הדירה ולפני קבלת החלטה על החפצים שעוברים איתכם, או שרכשתם רהיטים חדשים ואתם מעוניינים לשמור עליהם עד המעבר לבית החדש.

אבל לא משנה מה הסיבה, יש כמה שיקולים שחשוב לקחת בחשבון לפני בחירת אפשרות יעילה של אחסון תכולת דירה.

מציאת חברה שמציעה שירותי אחסון ולוגיסטיקה

אם אתם מעוניינים לאחסן את תכולת ביתכם למשך פרק הזמן בין היציאה מהבית הישן למעבר לבית החדש שלכם, חברה שמציעה שירותי אחסון תכולת דירה ולוגיסטיקה מתאימה אפשרויות אחסון לצרכים שלכם. מומלץ להתייעץ עם נציגי החברה ולבקש מהם להכין הצעת מחיר.

גם אם השירות עולה קצת יותר, הסכום הנוסף עשוי להיות שווה את ההוצאה כשתדעו שהפריטים שלכם מועברים בבטחה ישירות מהבית שלכם ליחידת האחסון. הקפידו לשאול את נציגי החברה על הגישה לחפצים שלכם, וכמה זמן מראש תתבקשו להודיע על הצורך לגשת ליחידת האחסון. כמו כן, מומלץ לבדוק את רמת המקצועיות של החברה שתבחרו.

מיון תכולת הבית לפני השכרת שטח אחסון

אם החלטתם לשכור שטח אחסון תכולת דירה, ולפני שתתחילו לבדוק את האפשרויות השונות הזמינות, יש כמה שאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם:

  • האם אתם זקוקים לכל החפצים שאתם מתכוונים לאחסן?
  • אם תיפטרו מחלק מהחפצים, האם הם יחסרו לכם?
  • מתי הייתה הפעם האחרונה שהשתמשתם בחפצים אלו? אם אינכם מסוגלים לענות על שאלה זו, כנראה שהגיע הזמן להיפטר מהחפצים המיותרים.
  • האם יש לחפצים שאתם מתכוונים לאחסן ערך סנטימנטלי או כספי כלשהו?

חשוב שתשאלו את עצמכם את השאלות האלו לפני שתתחילו לארוז. המפתח לכל מעבר דירה מוצלח הוא מיון החפצים לזריקה, מכירה או תרומה.

מה חשוב לאחסן?

השאלה הבאה היא אילו חפצים אתם מעבירים לשטח אחסון תכולת דירה. פריטים גדולים ויקרים דורשים אחסון מיוחד. אם, למשל, אתם מאחסנים חפצי אמנות, חשוב לשאול את נציגי חברת האחסון והלוגיסטיקה לגבי יחידות אחסון שמופעלת בהם בקרת אקלים.

חשוב לזכור כי אחסון ביחידות שמאופיינות בבקרת אקלים עולה יותר, אבל בשיטה זו נמנעת פגיעה בפריטי האמנות כתוצאה משינויים בטמפרטורה. לכן חשוב להחליט אילו פרטים יאוחסנו בשטח אחסון תכולת דירה, לבדוק את המלאי, להכין רשימה ולהיות מוכנים עם המידע המלא כאשר אתם מחפשים חברת אחסון ולוגיסטיקה.

לאיזה שטח אחסון תכולת דירה תזדקקו?

עכשיו, שאתם יודעים כמה פריטים אתם צריכים לאחסן, ומאיזה סוג, הגיע הזמן לקבוע את הגודל המתאים שדרוש לכם לבחירת יחידת אחסון תכולת דירה. ניתן למצוא יחידות אחסון בגדלים סטנדרטיים או להתייעץ עם צוות חברת אחסון ולוגיסטיקה לגבי התאמת יחידת אחסון לצרכים שלכם.

הוסף תגובה

tayal

FREE
VIEW