דיוטי פרי בשמים – שווה לחכות?

דיוטי פרי בשמים – מושג עם ריח משכר..רכישת בשמים בדיוטי פרי נפוצה אולי יותר מרכישת כל מוצר אחר. המבצעים הגדולים שמוצגים על בשמים, קרמים ומוצרי פרפומריה אחרים בדיוטי פרי ג’יימס ריצ’רדסון, גורמים לרבים מאיתנו להמתין עם רכישת בושם, אפטר שייב, דיאורדורנט או מוצר אחר, עד לטיסה. אבל, האם באמת שווה לחכות או שאולי אפשר לרכוש במחיר דומה את הבושם המבוקש בכל ימות השנה בסופר פארם או ברשת פרפורמריה אחרת? הנה תוצאות הבדיקה וגם אזהרה ממלכודות נפוצות.

דיוטי פרי בשמים מחיר

דיוטי פרי בשמים בדיוטי פרי

בשמים בדיוטי פרי. לא תמיד שווה לחכות

מכירת בשמים בדיוטי פרי – בחנות ג’ימס ריצ’רדסון בנתבג, או מכירת בושם בדיוטי פרי במטוס, ואפילו בדיוטי פרי מעבר לים, יצרה מודעות והביאה בשנים האחרונות גם להוזלת מחירי בשמים בחנויות סופר פארם, ניו פארם ורשתות אחרות בארץ. כך שבסופו של דבר, פערי המחירי הצטמצמו מאוד וברוב המקרים ההמתנה לחנות דיוטי פרי לצורך רכישת בשמים, תחסוך כמה שקלים, אבל לא סכום ששווה להמתין בגללו חודשים. על בושם של 200 או 250 שקל לדוגמא, תוכלו כנראה לחסוך בין 5 ל- 20 שקלים בדרך כלל.

בשמים בדיוטי פרי – מוקש הכמות

בנוסף, חנויות דיוטי פרי בשמים מציגות מוקש נוסף – המחיר המוזל מותנה פעמים רבות ברכישת כמות. לעתים – קנה 3 וקבל 4, או הנחה משמעותית על המוצר השני וכו’. כך, בסופו של דבר, אתם עלולים לשלם יותר על בושם – ולהתקע עם כמות מסחרית..

גודל בקבוק בושם בדיוטי פרי

עוד מוקש לא פשוט, הוא חוסר היכולת לעתים להשוות מחירי בשמינם, בשל העובדה הפשוטה שגודל הבקבוק שמוכרים לכם בחנות דיוטי פרי או במטוס, קטן יותר מגודל הבקבוק שנמכר ברשת הפארם. הפתרון הוא לא להתעצל ולהוציא מחשבון – מה שישי בכל טלפון כיום ולחשב מה המחיר ל-100 מ”ג. כך תדעו מה העלות לאותה כמות וגם כמה תחסכו אם בכלל..

קניית בשמים בחו”ל – מה לבדוק

לעתים רכישת בושם בחו”ל – בחנות במרכז העיר, זולה יותר ממחירי בשמים בדיוטי פרי. זה יכול להיות בטיול במרכז פריז ופתאום אתם מגלים דיל שמאפשר לכם לרכוש בשמים לאשה או בשמים לגבר במחיר מציאה. אין בעיה עם הכנסת הבושם לארץ, אבל חשוב מאוד לזכור – שכאשר אתם רוכשים בושם, וגם בקבוקים ומיכלים אחרים המכילים נוזלים בהיקף של יותר מ-100 מ”ל, זה שלא תוכלו להעביר אותם בתיק היד בשדה התעופה, בשל נושאי בטחון. לכן, הדרך היחידה היא להעביר את בקבוק הבושם במזוודה שאתם שולחים בצ’ק אין. צריך לזכור כמובן גם לארוז נכון, כך שלא תגלו מזוודה בניחוח בושם מופרז בנחיתה..
כדי לקרוא עוד על דיוטי פרי ועל השוואת מחירים בין חנויות דיוטי פרי שונות, לחצו.

הוסף תגובה

tayal

FREE
VIEW