הוטלס קומביינד – כך תבטיחו הזמנת מלון זולה ותגנו על עצמכם

הוטלס קומביינד הוא מנוע חיפוש בתי מלון עולמי מוביל. המנוע הוא גם השותף של אתר טייל, כלומר – חיפוש של מלונות אצלנו באתר, מתבצע באמצעות מנוע הוטלס קומביינד. על רקע זה, אנו מרגישים שיש כמה שאלות של גולשים שנרצה לענות עליהן, כדי להפוך את השימוש באתר לנוח יותר וגם את המזמינים לרגועים יותר. 10 עיצות להזמנת מלון בטוחה וכמובן שגם מנוע חיפוש שיאפשר לכם לבצע חיפוש מיידי.1. הוטלס קומביינד הוא מנוע חיפוש ולא אתר הזמנות. כלומר, הזמנת החדר נעשית בסופו של דבר באתר או במלון בו בחרתם – שימו לב, לעתים זהו אתר המלון ולעתים חברות גדולות כמו בוקינג.קום, הוטלס.קום וכו’. מסיבה זו – במקרה של בעיה, בקשת ביטול וכו’ – אלו נעשים לא מול מנוע החיפוש, אלא במקום בו הזמנתם. הפרטים יופיעו  תמיד באישור ההזמנה שנשלח אליכם.

2. ודאו שההשוואה של בתי המלונות דומה. כלומר, אם מלון אחד זול מאחר ב-10 דולר ללילה, אבל הוא אינו כולל ארוחת בוקר, בניגוד למלון האחר, הרי שהוא עלול להיות דוקא יקר יותר.

3. מזמינים מלון בארץ? ניתן כמובן להזמין מאתרי ההזמנות העולמיים, אבל במקרה כזה, קחו בחשבון תוספת של מע”מ , בגובה של 17% שהמלון יגבה מכם במעמד הצ’ק אין.

4. עלויות נלוות: כמעט תמיד יש עלויות נלוות צנועות, אבל מרגיזות אם אתם לא מודעים להם, כמו מס עירוני. גם זה, לא משהו שאתרי ההזמנות יכולים לגבות מראש וכדאי להיות מודע לכך.

5. האם יש הבדל בין הוטלס קומביינד לבין מנועי השוואת מחירים אחרים? ובכן, באופן עקרוני אין הבדל וגם האתרים הגדולים האחרים – טריפאדווייזר וטריווגו, פועלים על אותו עקרון השוואה. עם זאת, בדיקות חוזרות שלנו העלו שבמקרים רבים דוקא מנוע הוטלס קומביינד היה זול יותר. אתם מוזמנים לבצע את החיפוש ב-2 מנועים ולהווכח.

הוטלס קומביינד – מטבעות מגוונים ופילטרים

6. בחרו במטבע הנוח לכם. מנוע הוטלס קומביינד מאפשר לכם לבצע את החיפוש בעשרות מטבעות – החל משקלים, דרך דולרים, אירו, ליש”ט ועוד ועוד..אם אתם שומרים את הציטוט לאחר כך, חשוב שתזכרו באיזה מטבע בצעתם את החיפוש. באופן עקרוני, היינו דובקים בישראל בשקלים.

7. השתמשו בפילטרים בחיפוש. ביצעתם חיפוש למלון בלונדון, יש להניח שקיבלתם אלפי תוצאות. כדי שלא ללכת לאיבוד, כדאי לנצל את הסרגל ולמיין תוצאות – למשל, אם ברור לכם שהתקציב שלכם הוא עד 700 שקלים ללילה לכל היותר, ניתן להגביל את התוצאות בהתאם, כנ”ל אם ידועה לכם השכונה המבוקשת, אם חשובה לכם בריכה, ארוחת בוקר וכו’..

הוטלס קומביינד - פילטרים חכמים

שימוש בפילטרים במנוע הוטלס קומביינד

8. נצלו את חיפוש המפה. מנוע הוטלס קומביינד מציע חיפוש על גבי מפה. החיפוש נוח מאוד, במיוחד במקומות מוכרים לכם, תוכלו למקד, לצפות בכל המלונות, לקבל מחיר בנגיעה על המלון וגם לגלות אם זמין בתאריכים המבוקשים.

9. שימו לב אם ההזמנה מאפשרת ביטול. יש הזמנות שמאפשרות ביטול, אפילו עד 48 שעות לפני ההגעה. הצעות אחרות – שלרוב יהיו מעט זולות יותר, לא מאפשרות ביטול ובמקרה של אי הגעה, תחויבו. ראו את הפערים וקבלו החלטה.

10. לא תמיד חייבים לבחור בהצעה הזולה ביותר. בחרתם במלון ואתם רואים מספר הצעות לפי המחיר. שימו לב – אולי יש לכם חברות במועדון של בוקינג.קום או הוטלס.קום וכדאי לכם לבצע את ההזמנה דווקא דרכם, אפילו אם ההצעה שלהם לא הזולה ביותר.

נשמח לקבל טיפים נוספים

נסיעה טובה

 

 

 

הוסף תגובה