הוטלס קום – הזמנת מלון בישראל ובחו”ל דרך הוטלסקום


הוטלס קום הוא אחד מאתרי המלונות הגדולים בעולם. גם כשמחפשים מלון ישראלי, משתלם לפעמים להכנס אל הוטלסקום לנצל את האינטרנט ולרכוש חופשה דווקא דרך אתר עולמי, כדוגמת הוטלס קום ישראל. כך למשל, חסכנו מאות שקלים בחופשה בירושלים. אבל, כדי להיות בטוחים, חפשו כעת בתוך מנוע חיפוש המלונות הגדול בעולם – הוטל קומביין, שותף האתר, שייתן לכם תוצאות מכל אתרי המלונאות המובילים, כולל הוטלס דוט קום, בוקינג.קום ואחרים. רק כיתבו את שם העיר – בעברית, וקבלו תוצאות. מתחת למנוע – טיפים והסברים לחופשה זולה – בארץ או בחו”ל.

הוטלס קום ישראל יכול להוזיל חופשה בארץ

בסוף שבוע חורפי, החלטנו לצאת לחופשה משפחתית בירושלים. לאחר כמה ניסיונות לאתר מלון סביר במחיר מניח את הדעת, החלטתי לנצל את רשת האינטרנט ולחפש מלון בירושלים, או נכון יותר בג’רוסלם, דווקא באתרים בינלאומיים. התוצאה היתה מפתיעה ומשתלמת.
החיפוש הוביל אותנו לאתר העולמי הגדול הוטל דוט קום. שם חיפוש של מלון בירושלים הביא כמה תוצאות  מעניינות במחירים שנעו סביב 500 עד 700 שקלים, בסביבות 400 עד 600 שקלים זול יותר מהמחירים שקיבלנו על אותם בתי מלון ירושלמיים באתרים הרשתות ובאתרים מקומיים, כמו אתרי צימרים ואתרי תיירות ונופש ישראליים.

בסופו של דבר בחרנו להתאחסן במלון ליאונרדו  ירושלים, ברחוב סנט ג’ורג’, כ-2 קילומטרים מהעיר העתיקה. המחיר שנדרש מאיתנו באתר הוטלס דוט קום היה 585 שקלים, בעוד שבאתר של רשת המלונות דרשו כ- 1,100 שקלים לאותו החדר, ומחיר דומה נדרשנו לשלם גם באתרים ישראלים.

הגענו לבית המלון, ההזמנה חיכתה ובילינו סוף שבוע מעולה.הוטלס קום הוטל דוט קום - הזמנת מלון גם בישראל עם הוטלסקום

הוטלסקום – גם באתר הוטל דוט קום – לקחת בחשבון תוספת מע”מ

ביציאה מהמלון חיכתה רק הפתעה קטנה – מכיוון שנרשמנו דרך אתר מחו”ל, שילמנו כתיירים, הפטורים ממע”מ. בית המלון חייב אותנו במע”מ בסכום של 96 שקלים. סך הכל החבילה של הוטלסקום האמירה לסכום של כ- 680 שקלים, עדיין חסכון של יותר מ- 400 שקלים ללילה למשפחה – כסף שנוצל היטב במסעדות המצויינות במתחם נחלת שבעה – המפלט היחיד כמעט בעיר למי שמחפש לאכול או לבלות במהלך שישי שבת בעיר.

כאמור, כיום, ניתן לבצע את החיפוש גם בעברית, ובנוסף, שימוש במנוע חיפוש כמו זה שאנחנו מציעים לכם כאן באתר טייל, בשיתוף אתר hotelscombined, מאפשר חיפוש קל שמציג בלחיצת כפתור אפשרויות שונות, מכל האתרים הגדולים. הנה שוב הקישור לנוחיותכם – ליחצו כאן.

חופשה נעימה בארץ..

הוטלס קום טלפון

להבדיל מאתרים אחרים, דווקא ניתן ליצור קשר די בקלות עם אתר הוטלס קום ישראל. הנה פרטים:

הוטלס קום טלפון לביצוע הזמנות – 03-7219635. מדובר בשיחה בתעריף מקומי עם מענה בעברית; הקווים פתוחים ראשון עד חמישי; 9:00 עד 17:00.

הוטל דוט קום טלפון או מייל – דרך דף יצירת קשר באתר. הנה העמוד לבירורים וליצירת קשר עם הזמנות קיימות באתר הוטלסקום – לעמוד

 

הוסף תגובה