טיסות לבודפשט השוואת מחירים – הכל על טיסות להונגריה

בעמוד זה ריכזנו לכם על טיסות לבודפשט השוואת מחירים וכל המידע על הטיסה, שנמשכת כ-3 וחצי שעות במקרה של טיסה ישירה.

מנוע החיפוש המוצג, של שותף האתר ג’ט רדאר, יציע לכם עבור טיסות לבודפשט השוואת מחירים ואת הטיסות הטובות ביותר המוצעות באתרי הטיסות ובכמה מאתרי חברות התעופה המובילים.הטיסה לבודפשט נמשכת כ- 3 וחצי שעות.

טיסות לבודפשט השוואת מחיריםסך הכל אפשר למצוא מספר טיסות סדירות וישירות ביום מתל אביב לבודפשט ובחזרה. המבחר הגדול והמרחק הלא רב, הפך את בודפשט לאחד היעדים הזולים ולחלופה מעולה לסוף שבוע, בעיקר אם אתם מזמינים את הטיסה שלכם מספיק זמן מראש וכמובן שאם לא תתעקשו לסוע במועדים החמים – חופשות וכו’.

הנה מספר בדיקות שערכנו – אותן אנחנו מעדכנים מעת לעת, על טיסות לבודפשט במועדים ובחברות שונות

מחיר טיסה ישירה – עם אל על, או עם מלב ההונגרית – malev, תעלה לתקופה של 5 ימים בתחילת ספטמבר 210 דולר, אם תרצו לטוס משישי ועד רביעי. טיסה קצרה יותר באמצע השבוע – שני עד חמישי, תעלה כ-240 הזמנה לתקופה דומה בנובמבר – בתנאי שתזמינו מראש, תוזיל את הטיסה בכ-30 דולר לנוסע.

סוף שבוע בתחילת נובמבר, יום ה’ עד יום ב’- באמצעות מנוע החיפוש של האתר כאן, יאפשר לכם כבר למצוא טיסות במחיר של 550 שקלים בלבד, עם חברת וויז. הטיסה של חברת ויז לבודפשט יוצאת בשעה נוחה – 11:15 מתל אביב, מה שמביא אתכם לבודפשט בשעות הצהריים ומאפשר לכם לנצל את יום ה’. החזרה מצד שני, היא ב-6 בבוקר, מה שמאפשר לכם לבלות את יום א’ במלואו, אבל לצאת לשדה באמצע הלילה, לשיקולכם..

אם תגלו סבלנות, יש סיכוי טוב לתפוס לעיר גם חבילות מלאות של טיסה ובתי מלון. עם זאת, רכישה בנפרד של טיסה, דרך מנוע זה ובחירת מלון באמצעות מנוע חיפוש המלונות שלנו, ייתן לכם אפשרויות זולות וגם מבחר גדול הרבה יותר.

על טיול בבודפשט – קיראו כאן

הוסף תגובה