טיסות מבנגקוק, תאילנד

בנגקוק, בירת תאילנד, נחשבת לתחנה המרכזית של המזרח הרחוק. מרבית חברות התעופה מגיעות אליה, והיא נחשבת לנקודת יציאה מצויינת למדינות רבות באיזור: פיליפינים, ויאטנם, בורמה, סין, נפאל ועוד.

טיסה ישירה מתל אביב לבנגקוק, דרך חברת אל על, נמשכת כ- 11 שעות. טיסה דרך חברת התעופה הירדנית, לדוגמא – רויאל גו’רדניאן, עשויה להיות אפילו קצרה יותר, אם הקונקשן אינו ארוך משעה, שכן החברה טסה במסלול ישיר לבנגקוק, בניגוד לעיקוף המסורתי של חברת אל על. אופציות סבירות נוספות יכולות להיות טיסה דרך אוזבקיסטן (אוזבקיסטן איירלינס) או תורכיה (טורקיש איירליינס). אתם מוזמנים לקרוא כאן על טיסות לתאילנד

 

טיסות פנים בתאילנד

מבנגקוק יש טיסות פנים רבות לצ’אנג מאי בצפון (שעה ו- 10 דקות) ולאיים (שעה עד שעה וחצי – לפוקט, שעה טיסה לקוסמוי). טיסות הפנים בתאילנר עולות בסביבות ה- 40 עד 60 דולר לכל כיוון כך שמדובר באופציה יעילה וזולה יחסית ובוודאי נוחה יותר מהחלופות הפופולריות – אוטובוסי לילה ממוזגים עד הקפאה, בנסיעות שנמשכות לעתים 12 שעות ויותר, תלוי ביעד.

טיסות מתאילנד ליעדים במזרח

כאמור, נחיתה בבנגקוק היא בדרך כלל רעיון טוב גם למי שרוצה להמשיך ליעדים נוספים במזרח הרחוק. ניתן לרכוש את הכרטיסים מראש, אבל חלופה סבירה אחרת, במיוחד לתרמילאים שלא רוצים לסגור את התוכניות מראש, היא רכישת כרטיסי הטיסות בתאילנד, בעיקר דרך סוכניות הממוקמות באיזור התרמילאים – ברחוב הקואסן. לרוב ניתן למצוא דילים במחירים סבירים וזולים יותר מאלה שתוכלו לרכוש בארץ.

טיסות ליעד כמו כמו פיליפינים, הונג קונג, קטמנדו, הודו – כלכותה או ניו דלהי, נמשכות בין 2 ל-4 שעות, תלוי ביעד כמובן ולכל אחד מאותם היעדים, יש מספר חלופות.

עוד יעד פופולרי בטיסות מתאילנד, הוא יבשת אוסטרליה וניו זילנד. טיסה מבנגקוק לסידני, יכולה להמשך כ- 10 שעות, תלוי בחברת התעופה. לרוב לא מדובר בטיסות ישירות, אלא בטיסות עם עצירת ביניים בדרך – קוריאה הדרומית, סינגפור, טוקיו או מנילה

אין תגובות

הוסף תגובה