טיסות ללונדון אנגליה

 

טיסה ללונדון תביא אתכם לאחד מ-4 שדות התעופה העיקריים העוטפים את העיר: היתרו, גטוויק, סטנסטד ולוטון.

בדרך כלל גם מי שמחפש טיסה לאנגליה, ינחת בלונדון, אם כי יש חלופות אחרות באי הבריטי, העיקרי שבהם הוא שדה התעופה של מנצ’סטר.

לונדון היא אחד היעדים הפופולריים עבור הישראלים ובהתאם, יוצאות בכל יום מבן גוריון לפחות 5 טיסות ללונדון.

טיסות ללונדון חברות עיקריות

בין החברות שמחזיקות בקו טיסות ללונדון נמנה את אל על – עם טיסות בוקר וערב ולעתים גם צהריים, לשדות התעופה של לונדון ושל היתרו, טיסת בוקר וטיסת ערב של בריטיש איירוייס – British Air ways . גם לאיזי ג’ט יש טיסות קבועת מתל אביב ללונדון. טיסות איזי ג’ט ללונדון נוחתות בגטוויק, נמל הבית של החברה. בנוסף, בעיקר בעונות הנסיעה, יש טיסות צ’רטר רבות של חברות כמו ארקיע, ישראייר, BMI הבריטית ואחרות.

טיסות ללונדון כמה זה עולה

טיסה רגילה במחלקת תיירים ללונדון, עולה בין 400 ל- 600 דולר, תלוי בעונה, בחבילה ולעתים גם במזל. אפשר למצוא כרטיסים במחירי דקה 90, אבל אל תבנו על זה בעונות החמות, כמו ביולי אוגוסט או בחגים. טיסות לואו קוסט ללונדון, כמו של איזי ג’ט, עולות לעתים פחות, אם מזמינים מראש, אבל יש לזכור שהמחיר לא כולל מזון או מזוודה.

זמן טיסה ללונדון

זמן טיסה ללונדון עומד על כ-5 שעות (תלוי במטוס וברוחות). כרגיל, זמן טיסה מלונדון לתל אביב – בכיוון ההפוך, יהיה קצר בכחצי שעה.

עם הנחיתה עליכם להתכונן לנסיעה למרכז העיר, שתמשך שעה עד שעתיים, תלוי בשדה שבו נחתתם.

איך מגיעים מהיתרו למרכז העיר לונדון

נחיתה בהיתרו, לשם מגיעות ויוצאות מרבית טיסות אל על ובריטיש אירווייס, תאפשר לכם להגיע במבחר גדול של כלי תחבורה למרכז העיר. נסיעה במונית צפויה להמשך בסביבות השעה ולעלות בין 50 ל- 70 לירות.

מונית בלונדון

רכבת לתחנת פדינגטון – (משם ברכבת התחתית לעיר) תמשך כ- 15 דקות ותעלה כ- 14.5 לירות.

דרך מקובלת על ישראלים רבים, היא לעשות שימוש בשירותי הסעות של ישראלים העובדים בלונדון, אשר ישמחו לאסוף אתכם ולפזר אתכם במלונות, תמורת כ- 15 לירות – תלוי גם בכושר המיקוח..

עוד על אמצעי התחבורה מהיתרו תוכלו לקרוא באתר הרשמי של השדה

מסטנסטד – stansted – הנסיעה ארוכה יותר. קרוב לשעתיים. הרכבת למרכז יוצאת למסע של 75 דקות. ויש לכם סיכוי לנחות שם אם אתם מגיעים בצ’רטר. עוד על אמצעי התחבורה שם באתר הרשמי של השדה

אם אתם נוחתים בגטוויק, צפויה לכם נסיעה של כשעה או שעה וחצי, תלוי בזמן הנחיתה. ישנה גם אופציה של הרכבת. כנסו לכאן כדי לקרוא כיצד מגיעים מגטוויק למרכז לונדון

תגובה אחת

הוסף תגובה