טיסות לפורטוגל: ליסבון ופורטו

טיסות לפורטוגל ליסבון, או טיסות לפורטו הן משהו שלא קיים במסלול ישיר מישראל. זמן טיסה ישירה לפורטוגל, כאשר אפשר למצוא צ’רטר כלשהו, עומד על כ-5.5 שעות. עם זאת, יש אפשרות כמובן למצוא טיסות זולות לפורטו פורטוגל, או ליסבון פורטוגל, בעזרת טיסות המשך.
תוכלו לחפש טיסות לפורטוגל ליסבון באמצעות מנוע חיפוש הטיסות שלנו כאן – מנוע של ג’ט רדאר, שותף האתר. אתם יכולים כמובן גם למצוא באמצעותו טיסות לפורטו או לכל יעד אחד – פשוט שנו את יעד הטיסה בתיבה המתאימה, ביחרו תאריך ותקבלו שורה של הצעות מחיר מכמה מהאתרים המובילים בעולם.

טיסות לפורטוגל מתל אביב – כמה זמן

טיסות לפורטוגל - טיסות לפורטו ולליסבוןליסבון היא אחת מערי הבירה הבודדות באירופה, שאליהן אין טיסות ישירות מישראל, מה שהופך את הטיסה אליה וממנה להליך מעיק שיכול להמשך עד 12 שעות, בשל הצורך להחלפת מטוס בדרך.

אותם הדברים אמורים גם על טיסות לפורטו – העיר הגדולה השניה של פורטוגל. שתי הערים הן מהיפות באירופה, אבל לא נמצאות בינתיים בצמרת היעדים המבוקשים על ידי ישראלים ולכן יש צורך בחיפוש טיסות בדרכים אחרות.
טיסות לליסבון בזמן הקצר ביותר, יהיו לרוב דרך טיסה למדריד – עם אל על או איבריה, טיסה הנמשכת קרוב ל- 6 שעות. משם, טיסת המשך לליסבון תמשך כשעה ורבע, אבל יש כמובן לקחת בחשבון שעה וחצי של המתנה לטיסת ההמשך, במקרה הטוב. טיסות דרך יעדי ביניים אחרים – כמו פריס, ז’נבה, פרנקפורט או רומא, או איסטנבול מוצעות גם כן, ועשויות להמשך מעט יותר.
טיסות מתל אביב דרך אירופה לפורטו הן למעשה אותו הסיפור בדיוק: למדריד, או עיר אחרת באירופה ומשם לפורטו.

עלות טיסות לפורטו ולליסבון

לרוב, כדי למצוא טיסות זולות לפורטוגל, כדאי לרכוש כרטיסים 3-4 חודשים מראש.

אנחנו בודקים מעת לעת, כדי להשאר מעודכנים.

טיסות לליסבון בחודש נובמבר למשך שבוע, במסגרת חיפוש שנעשה באוגוסט, במנוע החיפוש של עמוד זה, מצא מחירים מעולים:

אגיאן וגם איזי ג’ט מציעות טיסות כאלו במחיר זהה של 1,025 שקל הלוך חזור. הטיסה של אגיאן היא כ-7 שעות ושל איזי ג’ט – כ-9 שעות.

איזי ג’ט מציעה מחירים זהים גם לפורטו, אלא שאז משך הטיסה יהיה כ-10 שעות.

 

תגובה אחת

הוסף תגובה