טיסות לפרנקפורט גרמניה

טיסות לפרנקפורט יוצאות כמה פעמים ביום מנתב”ג – לרוב כ-5 טיסות בשעות הבוקר ואחר הצהריים. טיסות לפרנפקורט אל על או לופטהאנזה ולעתים גם חברות לואוקוסט – מדריך לבחירת הטיסה שנמשכת כ-4 וחצי שעות, העלויות וכיצד ניתן לחסוך.


טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים

מבט מהאויר על פרנקפורט

שדה התעופה של פרנקפורט הוא אחד משדות התעופה העמוסים בעולם. אם עבור רובינו הבילוי האולטימטיבי והכמעט יחיד בשדה התעופה הוא הדיוטי פרי – והניסיון לשבור את שיא הרכישות ב- 30 דקות, הרי שבפרנקפורט, שהוא אחד משדות התעופה העמוסים והמתקדמים בעולם, תוכלו להעביר שעות בגלריית אומנות, בית קולנוע ואפילו מועדון לילה, שלא לדבר על הרכבת שמחברת את טרמינל 1 לטרמינל 2. אם אתם מחזירים רכב שכור בפרנקפורט – ההחזרה היא בטרמינל 2 ואז אליכם לקחת את הרכבת לעמדות הצ’ק אין.

כיום בעיקר שתי חברות טסות טיסות יומיות מתל אביב לפרנקפורט – אל על ולופטהאנזה, זאת לאחר קריסתה של אייר ברלין. בעונות התיירות מצטרפות עוד חברות לואוקוסט. אם מעניין אתכם לבצע עבור טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים – מנוע החיפוש המופיע כאן, של שותף האתר ג’ט רדאר, יאפשר לכם למצוא טיסות ולהשווות בין החברות המובילות.

טיסה ישירה מתל אביב לפרנקפורט נמשכת כ- 4 שעות ו- 40 דקות. מחיר טיסה סדירה, נכון לאביב 2019, נע סביב כ-450 דולר, או 1,600 שקלים בערך. רכישה בחודש ספטמבר לקיץ, תאפשר לכם לרכוש כרטיס במחיר של כ-550 דולר, כלומר 2,000 שקלים בערך. למרות המבחר הגדול של טיסות ישירות, אם אתם לא מאוד ממהרים, ייתכן שתוכלו לחסוך משמעותית, במידה ותבחרו בטיסה לא ישירה.

כרגיל, אם תזמינו מספיק זמן מראש, תוכלו ליהנות ממחירים סבירים מאוד, אפילו בעונות החמות. לדוגמא, הזמנה של טיסה לאוגוסט, שבוצעה 3 חודשים מראש, אפשרה לרכוש כרטיס בטיסה של לופטאנזה במחיר של כ-1,600 שקלים לכרטיס בלבד.

שתי החברות העיקריות הטסות לפרנקפורט הן אל על ולופטהאנזה – lufthansa. אבל, ישנן גם מספר חברות מצפון אמריקה אשר עוצרות בפרנקפורט בדרך מארצות הברית או קנדה ואליהן. החברות, עמן תוכלו לטוס גם לגרמניה אייר קנדה – air canada , אמריקן איירליינס – american airlines, יונייטד איירליינס – united airlines וגם יו אס איירווייס – us airways.

מעבר לעובדה שמדובר בשדה תעופה נוח במיוחד, פרנקפורט היא גם נקודת יציאה מצויינת לטיסות המשך ולטיולים ברחבי מערב אירופה – במקום ניתן לשכור וגם להחזיר רכבים שכורים ובנוסף, פועלים במקום מספר בתי מלון, שמאפשרים לכם לנוח אם הגעתם, או שאתם עוזבים, בשעות לא נוחות.

טיסות לפרנקפורט השוואת מחירים

בצענו השוואה עבורכם במנוע החיפוש – עבור טיסות מרץ 2019, 3 חודשים מראש.

באמצע השבוע, טיסה אלעל – 439 דולר, טיסת לופטהנזה – 540 דולר

המחירים כצפוי, זולים משמעותית – סביב 330 דולר לסוף שבוע של יום ה’ עד יום ב’.

טיסת אל על לפרנקפורט – 1,200 שקלים בלבד, זול יותר מהמחיר שמוצע באתר אל על הרשמי.

טיסת לופטהאנזה לפרנקפורט – 1,540 שקלים.

אם יש לכם נקודות נוסע מתמיד – ניתן להמירן להנחה.

טיסות זולות לשדות תעופה מסביב לפרנקפורט

אם הטיסה לפרנקפורט יקרה ועוד יותר – אם אתם נוסעים ליעד שמחוץ לעיר, שימו לב שיש מגוון של שדות תעופה שאינם רחוקים ולרוב זולים יותר. לדוגמה, קלן – שעתיים נסיעה מצפון לפרנקפורט, או דיסלדורף, שעתיים וחצי. שדה התעופה של בזל – 3 שעות דרומה וישנם עוד יעדים עונתיים. כך שכדאי לבדוק גם אותם

הוסף תגובה