טיסות לקריביים: טיסות לבהאמס ויעדים נוספים

טיסות לקריביים מעט מורכבות מישראל, שכן המרחק לא מאפשר טיסה ישירה. מי שבכל זאת מחפש טיסות לבהאמס (בכתיב מלא – טיסות לבאהאמאס) או לאיים אחרים, למשל לצורך טיול צלילה לבהאמס, צריך לחשוב על זמן טיסה לבהאמס, המועד המתאים לטוס וכמובן היכן כדאי לנחות ולשהות.

מנוע החיפוש המעולה של ג’ט רדאר ימצא לכם כאן טיסה מתאימה עבורכם לקריביים. התאמנו את החיפוש על טיסה לבהאמס, מכיוון מדובר על יעד פופולרי, אבל אתם יכולים לשנות את היעד בשדה, ולבחור במגוון טיסות לקריביים, לכל אי.
שימו לב, מצורף כאן גם מנוע חיפוש המלונות המעולה שלנו, כדי שתוכלו משדה התעופה, להגיע למלון, במחיר מעולה.

חפשו מלונות באיי באהאמה

מלונות באיים הקריביים עלולים להיות יקרים. אנחנו ממליצים לבצע חיפוש במנוע החיפוש של הוטל קומביין – שותף האתר, כדי למצוא מלון בתקציב וברמה המתאימה לכם. התחלנו את החיפוש מנסאו, הפופולרית בעיקר לצורך טיולי צלילה בבהאמס. אם אתם לא טסים דווקא על טיול צלילה לבהאמס, תוכלו כמובן להרחיב מכאןאת החיפוש לאיים כולם.

כמה זמן טיסה לקריביים

טיסות לקריביים - טיסות לבהאמס וגם טיול צלילה לבהאמס. טיסה לבהאמס

טיסות לקריביים

מי שמבקש לעלות על טיסה לקאריביים מישראל, יכול לבחור בשתי חלופות עיקריות: טיסה דרך אירופה או טיסה דרך ארצות הברית. בכל מקרה, בסופו של דבר, זמן הברוטו של טיסות לקאריביים מנתב”ג, יתקרב ל-24 שעות, עם עצירות הביניים.

לדוגמה, לשדה התעופה המקומי של קיימן, מגיעות כמה עשרות טיסות שבועיות. יותר ממחציתן הן משדה התעופה של מיאמי. לכן, לשם, הדרך הנוחה ביותר להגיע מישראל לקיימן. טיסה ישירה מישראל למיאמי – עם חברת אל על, נמשכת 14 שעות. גם חברות תעופה אמריקאיות ואירופאיות רבות מגיעות למיאמי, עם תחנת ביניים בדרך, מה שיכול להאריך את הנסיעה. עלות הטיסה למיאמי היא בסביבות 1,500 דולר. ממיאמי לקיימן הטיסה נמשכת שעה וחצי והמחיר לטיסה הלוך חזור הוא בסביבות ה- 420 דולר.

טיסות לבהאמס – או טיסות לבאהאמאס – יעלו מחיר דומה, בידקו במנוע החיפוש.

טיסות לקריביים – טיסות לבהאמס דרך ניו יורק

ניתן למצוא גם חבילות ישירות, מתל אביב לקיימן, למשל דרך ניו יורק, במחיר כולל של 1,700 עד 1,900 דולר. הטיסה מניו לקיימן נמשכת 3 שעות.

חברות כמו KLM, איבריה, או חברת התעופה של ברזיל – ואריג, טסות גם כן למספר יעדים בקריביים והן אופציה טובה, תלוי כמובן במדינת היעד: ג’מייקה, סנט קיט, האנטיליים, קובה – כל אחת עם הקונקשנים שלה.

אופציה נוספת להגיע בעונת השיא לקריביים, היא באמצעות צ’רטר מאירופה. ניתן למצוא טיסות שכר זולות, למשל מגרמניה, או בריטניה, לאיים הקריביים, לזה צריך כמובן להוסיף את עלות הטיסה מישראל לאירופה.

טיול צלילה לבהאמס – עם טיסה לבהאמס

צלילות הן אחת המטרות העיקריות של טיסות לקריביים. טיסה לבהאמס היא אחת הפופולריות למטרה זו. טיול צלילה לבהאמס הוא חוויה שכל חובב צלילה ינצור לנצח. טיסות לבאהמס – לבירה נסאו, נמשכות בסביבות 22-24 שעות, במסלולים הקצרים. בבדיקות שערכנו לקראת טיול צלילה לבהאמס, באיזור אפריל 2018, מחירי הטיסות נעו באיזור 1,250 דולר, עם אמריקן איירליינס.

 

הוסף תגובה