יש אטרקציות בצפון שחייבים לראות?

כמו בכל מקום בעולם, בטח גם בישראל, ובטח גם בצפון הארץ, הרי שיש אטרקציות בצפון שמתעלות על אחרות. יש מקומות יוצאי דופן, פעילויות יוצאות דופן, מסעדות יוצאות מגדר הרגיל, יקבים מיוחדים באמת, ובקיצור, מגוון מקומות שאם אתם חייבים לבחור, עדיף לבחור דווקא בהם.

ועם זאת, הרי שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, ולכל אחד נעל אחרת שמתאימה לו. לכן, אנחנו יכולים להציע את הרשימה הזו ללא התחייבות, אלא כרעיון, כמשהו לחשוב עליו ולקחת בחשבון כאשר אתם ניגשים לתכנון הטיול שלכם בצפון, וכאשר אתם חושבים איזה אטרקציות כדאי לכם לראות, ועל איזה אפשר לוותר, לפחות לעכשיו.

אטרקציות בצפון שאתם רוצים לבקר

  • פארק הירדן – מתאים לכולם, לכל סוגי הקהל, כולל למשפחות, זוגות, חברים, פארק הירדן הוא אחד מתוך הרבה מאוד אטרקציות בצפון, והייחוד שלו הוא שהוא מצד אחד פארק מסודר, נוח, עם חניה, שירותים, מסעדה, מקלחות וכיו”ב, ומנגד פראי וייחודי, עם נהר הירדן השוצף. תוכלו לדוג, לנפוש על גדות הנהר, לעשות מנגל, וליהנות מהטבע היפהפה של האזור.
  • נחל ג’ילבון – בעוד שפארק הירדן מציע גישה לא מחייבת לנחל, המסלול הרטוב של נחל ג’ילבון זה כבר סיפור אחר לגמרי. יש כמה וכמה מסלולים רטובים בצפון, אבל הג’ילבון מציע גם מפגש עם מפל של לא פחות מארבעים ושניים מטרים, תוך מעבר בעתיקות יפהפיות, וטבע פראי באמת, שמשאיר לכם טעם של עוד, ועוד, ועוד…
  • מבצר נמרוד – ממוקם בצפון הגולן, היתרון של מבצר נמרוד הוא שהוא מציע מצד אחד נוף ייחודי ומהמם מהמיקום הגבוה שלו, אך עם מסלול הגעה קל ולא מאתגר במיוחד, מה שאומר שאפשר להגיע למבצר בקלות, וליהנות מהמתנות שלו גם בטיול משפחתי, ואפילו בטיולי גמלאים.
  • חמת גדר – פנינה של ממש, חמת גדר היא אטרקציה מיוחדת, עם ערך מוסף באמת, לבריאות שלכם. חמת גדר יושבת ממש על הגבול, ומציעה גישה למעיינות החמים והמרפאים במתקנים מסודרים ונוחים עד מאוד, ומענה לצרכים של כל המשפחה. ג’ימבורי לילדים, עם מגלשות והפעלות, ומים תרמו-מינרליים מרפאים לגדולים.

אטרקציות בצפון

מה עוד שווה?

מעבר לאטרקציות של דברים לראות ולעשות, הרי שהמטיילים, כמו הצבא, צועדים על קיבתם. מגבנת מינאס, אי שם בקדמת צבי, מציעה למבקרים אוסף מרשים מאוד של גבינות, קשות, רכות, טריות, עם או בלי עובש, ובעצם גבינה לכל טעם והעדפה. הכול נעשה מהחלב הטרי של הרכב הסמוכה, ותוכלו ליהנות לא רק מהטעמים, אלא גם מסיור מודרך ומרתק.

אם כבר טעם, אז לא רק גבינות, חלק מאותן אטרקציות בצפון כוללות כמה וכמה יקבים ייחודיים, כולל, לדוגמא, את יקב טרה נובה, שכבר תפס שם בישראל, ופתח את דלתותיו למבקרים שמחפשים ליהנות מיינות מצוינים. אחרי האוכל, צריך לישון, ואין כמו חוויה של גלמפינג בצפון כדי לסיים יום מוצלח בלילה מוצלח.

הוסף תגובה