כפרי נופש בצרפת

כפרי נופש בצרפת הוא דרך בילוי מקובלת מאוד – בכל עונות השנה ובכל הצורות. אפשר למצוא כפר נופש בצרפת מכל סוג, החל מכפרי הנופש של סנטר פארקס צרפת, דרך כפרי קלאב מד ועד כפרי נופש לאורך הריביירה הצרפתית. הנה סקירה של האפשרויות הרבות לטיולי משפחות בצרפת – תוך לינה בכפרי נופש.

כפרי נופש בצרפת – סנטר פארקס צרפת

אחת הדרכים החביבות על משפחות – כולל כמובן משפחות ישראליות, היא באמצעות רשת סנטר פארקס צרפת. לרשת יש 5 כפרים הפזורים ברחבי המדינה, מעמק הלואר, דרך נורמנדי ועד לאלפים הצרפתיים. היתרון של הרשת הוא בכך שניתן לבלות בהם בכל ימות השנה, כולל בבריכה המקורה, על מגלשות המים – בתוך מתחם האקווה מונדו. לחצו על הקישור לקבלת פרטים נוספים על חווית סנטר פארקס

כפרי סקי בצרפת

אם תירצו כפר נופש בצרפת דווקא בחורף, איזור האלפים הצרפתיים שופעים אתרי סקי וכפרי נופש או מלונות משפחתיים הסמוכים אליהם. אתרים כמו אבוריאז, לפלאן, או מאגב, מושכים אליהם מיליוני תיירים, מהם גם לא מעט ישראלים. ניתן לסוע באופן עצמאי, או להצטרף לקבוצות סקי מסודרות מישראל, שמציעות גם הדרכה בעברית וגם הפעלות לילדים, שמשחררות גם את ההורים.

קלאב מד צרפת

כמובן, שגם רשת קלאב מד מציעה בילוי באתרי סקי, ברמת מחירים מישתנה. יחד עם זאת, קלאב מד יכול להיות גם כפר נופש בצרפת ברמה אחרת – כפי שתרגישו גם בכיס, גם בקיץ – אתרי הסקי הופכים בקיץ לכפרי נופש מקסימים וכמובן שאפשר למצוא גם כפרים של רשת קלאב מד לאורך החופים – של הים התיכון ושל האוקיינוס.

כפר נופש בצרפת – בריביירה הצרפתית

כפר נופש בצרפת - כפרי נופש בצרפת, אנטיב

פארק המים – אנטיב צרפת

עוד מקום בוא ניתן למצוא כפרי נופש בצרפת היא הריביירה הצרפתית הקרובה יחסית לישראל. אפשר להגיע בטיסות ישירות בעונה לניס ומשם לאורך החוף -אפשר לבלות בטיול משפחות בן שבוע או שבועיים בקלות. רצועת החוף – מניס לכיוון קאן וגם מניס לכיוון מונאקו, רצופה מלונות – חלקם מלונות המיועדים למשפחות וגם כמה כפרי נופש, עם מגלשות ובריכות. אפשר גם להסתפק במלון מרווח ולצאת לחופים, לאגמים או לפארקי מים – כמו למשל פארק המים של אנטיב, שמשפחה חובבת מגלשות והופעות של דוליפינים ולווייתני אורקה, תוכל לבלות בה יומיים בקלות. אם זו ההעדפה שלכם – כנסו לקישור הבא לקבלת מסלולי טיול וטיפים – הריביירה הצרפתית עם ילדים

לשאלות נוספות או להצעות מסלולים – אנא בקרו גם בפורום שלנו

הוסף תגובה