כרטיסים להצגות בלונדון – מדריך קניית כרטיסים למחזות זמר בלונדון

עבור רבים ביקור ללא קניית כרטיסים למחזות זמר בלונדון אינו שם. אבל, כרטיסים להצגות בלונדון אינם זולים וגם לא תמיד זמינים. אז איך קונים כרטיסים עבור מחזה זמר בלונדון? מדריך שיבטיח שלא תשארו בלי כרטיסים וגם לא תשקיעו סכום מופרז – שלא יותר מכמה עשרות פאונדים בודדים.

  1. אם לא מאוד חשוב לכם לאיזו הצגה ללכת – אתם יכולים בהחלט לרכוש בראש שקט את הכרטיסים בלונדון – ממש באותו היום. במרכז העיר – בעיקר ברחוב שמוביל מכיכר פיקאדילי לכיכר לסטר, נמצאים דוכנים רבים שמוכרים כרטיסים למחזות זמר בלונדון ולאירועים נוספים. תמיד יש הצגות רבות שלהם יש כרטיסים במחירים מצויינים – מ-25 פאונד ועד 40 פאונד למקומות הטובים יותר. לדוגמה, בחודש נובמבר 2018, רכשנו זוג כרטיסים למחזמר המוצלח והמבוקש – וויקד – wicked, למקומות מצויינים בעולם – כפי שאפשר לראות בצילום כאן, תמורת 40 פאונד לכרטיס. כרטיסים כאלה מוצעים באתר הרשמי של ההצגה ושל התיאטרון, תמורת כ-71 פאונד.

2. גם בקופות התיאטרון מוצעים כרטיסים – בחלק לאורך כל היום וכמעט בכולם מוצעים גם כרטיסי דקה 90 ממש – בשל החזרים ובביטולים. לא מומלץ לחכות לאלו, לעמוד בטור ולשלם מחיר מלא בהצגות המבוקשות.

3. תמיד יש מחזמר שנחשב ללהיט העכשווי. בתקופה המדוברת זהו הבוק אוף מורמונס – ספר המורמונים. אם אתם מתעקשים דווקא עליה, יש יעלה לכם. ביום הבדיקה למשל, הצגה זו עלתה בכל הדוכנים בסביבות 90 פאונד. עבור 65 פאונד ניתן היה להשיג את המקומות הגרועים ביותר.

כרטיסים למחזות זמר בלונדון - תיאטרון אפולו

מבט משורה U בתיאטרון אפולו – שם מציג המחזה wicked

4. רכישה מראש: אם אתם בכל זאת אוהבים להיות רגועים, או שאתם מתעקשים על הצגה פופולרית במיוחד, יש לכם כאמור אפשרות לרכוש בראש הן באתרי ההצגות והתיאטרונים עצמם והן בסוכנויות כרטיסים, כולל סוכניות ישראליות שמאפשרות לכם להזמין בעברית ולאסוף את הכרטיסים בקופת ההצגה. זה כמובן גם עדיף למקרה של הצגה מבוקשת, שעלולה להיות מלאה לגמרי ביום הגעתכם. זה פתרון סביר, שמאפשר לכם לבחור כרטיסים במיקום מדויק, עם שקיפות מלאה. מצורפת כאן מפה מאתר ההצגה וויקד. תוכלו לראות בבירור את המחירים המשתנים לפי הצבע מ-24 פאונד למקומות לא מומלצים לטעמנו, עם ראות לא טובה ועד 127 במקומות שנחשבים לטובים ביותר. מקומות של 41 או 51 פאונד יספקו לכם חוויה מעולה.

5. רכישת כרטיסים למחזות זמר בלונדון באתרים ישראלים: בדקנו מספר אתרים, המחירים שם לרוב מעט יקרים יותר מאשר אתר התיאטרון, אבל לא באופן משמעותי.

6. רכישת כרטיסים להצגות בלונדון באתרי יד 2: גם באתרים כמו ויאגוגו, ניתן כמובן להשיג כרטיסים. לא היינו מנסים כאן, מכיוון שכפי שכתבנו עד כה, ניתן להשיג כרטיסים רשמיים במחירים סבירים. אתם יכולים לבדוק ולרכוש רק אם מדובר בהנחה משמעותית ביותר.

7. חשוב לדעת – האולמות מחולקים לרוב ל-3 חלקים – stalls – דוכנים בעברית, זה היציע התחתון, שממוקם מול הבמה. עדיין בסטולס, יש דירוג נמוך יותר למושבים האחוריים, אלה שממוקמים מתחת ליציע  העליון, המכונה circle. שימו לב, במקרים רבים ישיבה ביציע העליון, במושבים הקדמיים, נותנת חוויה טובה יותר מאשר אחורי היציע התחתון. התמחור באתרים הרשמיים של ההצגות, מתמחר למעשה לפי איכות חוויית הצפיה.

8. אל תאחרו. שלא כמו בישראל, ההצגות מתחילות כמעט תמיד בדיוק רב. המאחרים לא מורשים להכנס עד שישנה הפוגה בהצגה שמאפשרת הכנסה מהירה. עד אז, תיאלצו לצפות במחזה במסך טלויזיה מחוץ לאולם.

9. להצגות יש לעתים מועדי צהריים – מה שמכונה בעגה המקומת מאטינה, או הצגה יומית. לעתים המחירים להצגות אלו זולות יותר, כי יש להם ביקוש נמוך יותר. כדאי לבדוק. כמובן שהמחיר הוא איבוד של שעתיים של אור יום בלונדון..

כרטיסים להצגות בלונדון - כרטיסי תיאטרון בלונדון

קניית כרטיסים למחזות זמר מהאתר הרשמי של ההצגה

10. איזו הצגה מתאימה לכם? המבחר גדול. ההפקה כמעט תמיד מושקעת מאוד וסביר שתיהנו. אבל בכל זאת, אם למשל האנגלית שלכם לא משהו, רצוי ללכת על משהו מוזיקלי יותר, עם פחות דיבורים או עלילה מורכבת. האם אתם חובבי קומדיה, טרגדיה, או דרמה? יש כרטיסים להצגות בלונדון לכל ז’אנר.

 

תגיות:

הוסף תגובה