כרטיס ל-90 אטקרציות בניו יורק

ניו יורק פאס – מעבר ניו יורק, הוא דרך חדשה ומלהיבה לבקר בניו יורק. הלקוחות זוכים לכניסה ליותר מ-80 מהאטרקציות המרגשות ביותר של ניו יורק, כולל בניין האמפייר סטייט, ביג באס הופ – אוטובוס התיירים שמאפשר לעלות ולרדת בכל תחנה בחופשיות, אתר הזכרון והמוזיאון של 9/11, מונית המים של ניו יורק, מוזיאון גוגנהיים, סיורי שיט להכרת העיר, פסל החירות, מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו ואפילו סיורי מסוקים!הכרטיס מגיע עם ספר הדרכה חינם – 200 עמודים והנחות ביותר מ-30 חנויות, מסעדות ותיאטראות בניו יורק. הניו יורק פאס מאפשר אפילו לדלג על התורים באטרקציות מסוימות! ההבדל הגדול ביותר בין NY PASS למוצרים אחרים, היא כי המבקרים יכולים לראות אטרקציות רבות ככל שהם רוצים והם יכולים לבחור מתוך 80 מקומות שונים. לחצו כאן כדי  לרכוש ישירות את הכרטיס, מהמקור

על ניו יורק ואתריה

ניו יורק מלאה מבקרים, לא משנה מה התקופה שבשנה. הזמנים הפופולריים ביותר לביקור היא בחודשים מרץ עד ספטמבר ובעונת חג המולד, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה לכם מה לעשות לאורך כל השנה. ניו יורק פאס מאפשרת כעת ליהנות מכל מה שהעיר מציעה, בהנחה משמעותית.

אם אתם מתכננים טיול לניו יורק

 

“מעבר ניו יורק” מעולה לכל אדם בכל גיל. ישנם כרטיסים למבוגרים ולילדים. באתר החברה ניתן לבצע רכישה מכל מקום וכמובן גם מישראל.

הכרטיס מוצע במספר מסלולים – מכרטיס יומי ועד לכרטיס ל-10 ימים. בניו יורק פאס מבטיחים כי מי שמבקר ב-3 אתרים בלבד ליום, יחסוך בזכות הכרטיס 70% מעלות הכניסה. לדוגמה, כרטיס למבוגר ליום עולה 109 דולר. יום ללא הכרטיס, שכולל כניסה לאתר הזכרון ומוזיאון 9/11, סיור באוטובוס, שיט מעגלי במרכז, נקודת התצפיט של אמפייר סטייט בילדינג וסיור רגלי אחד, יעלה לכם 184 דולר.

כרטיס ל-3 ימים עולה 191 דולר בלבד – כלומר כ-63 דולר ליום ואם תבחרו בכרטיס ל-5 ימים תשלמו 239 דולר, כלומר כ-48 דולר ליום.

 

הוסף תגובה