הסעות מגטוויק ללונדון – הדרך הנוסע להגיע למרכז העיר לונדון

הסעות מגטוויק ללונדון, הן עניין חשוב עבורכם, אם אתם טסים עם חברת איזיג’ט, אז יש סיכוי גדול שתנחתו בשדה התעופה גטוויק. השדה מרוחק קצת יותר מהעיר, לעומת היתרו והוא מרוחק כשעת נסיעה ממרכז לונדון, בכיוון דרום – קרוב יותר לברייטון. יש מבחר דרכים להגיע מגטוויק לעיר, החל מרכבת גטוויק אקספרס, דרך הסעות למרכז העיר ועוד. ריכזנו עבורכם כאן את הדרכים העיקריות להגיע משדה התעופה גטוויק ללונדון. כרגיל, לרוב, הדרכים המהירות יותר, גם יקרות יותר, אם כי כפי שתראו – הדרך המהירה ביותר להגיע לתחנת רכבת מרכזית בעיר, היא דרך הרכבת.

החסרון הוא כמובן בכך שמהרכבת יש ללכת ברגל, או לקחת מונית או אוטובוס למלון, לעומת מונית או הסעה, שתביא אתכם עד לפתח בית המלון.

הסעות מגטוויק ללונדון

הסעות מגטוויק ללונדון על ידי חברות הסעה ישראליות – עדיין דרך פופולרית מאוד, ניתן להזמין הסעה פרטית שיקרה יותר, אבל מונעת מהצורך להדחק עם עוד 6-8 נוספים וגם לא לסייר איתם ברחבי העיר, עד שמגיעים למלון שלכם.

הסעה פרטית – עד 4 נוסעים, תעלה מגטוויק כ-100 פאונד. בהסעה קבוצית המחיר יכול להגיע לכ-25 פאונד לנוסע. בכל מקרה, ניתן להשוות מחירים בקלות כיום.

גטוויק אקספרס, או רכבת רגילה ללונדון

הסעות מגטוויק ללונדון - גטוויק אקספרס

הסעות מגטוויק ללונדון במגוון דרכים. צילום מאתר גטוויק אקספרס

אופציה מצויינת להגיע מגטוויק ללונדון, היא באמצעות רכבת מהירה – גטוויק אקספרס. הרכבת תקח אתכם מהרציף מגווטיק בתוך 35 דקות לתחנת הרכבת ויקטוריה ומשם ניתן להמשיך ברכבת התחתית להגיע בקלות למלון.

כמובן שזה מומלץ בעיקר לנוסעים עם טרולי וללא ילדים. המחיר של גטוויק אקספרס כאן הוא כ-18 פאונד לנוסע ויש יתרון למי שלא רוצה להתקע בפקקים.

ניתן גם לרכוש כרטיס משולב לתחנה המתאימה לכם במרכז העיר והמחירים, אם לא מתעקשים על קו האקספרס, יכולים להתחיל מ-14 פאונד לנוסע, כאשר משך הנסיעה לתחנה במרכז העיר, הוא כשעה.

אוטובוס מגטוויק ללונדון

easy bus – שירות אוטובוסים של השדה, במחיר זול יותר – החל מ-2 פאונד לכיוון. גם כאן – התחנה הסופית היא ויקטוריה. הנסיעה עם זאת, תהיה איטית יותר. אם זמנכם בידכם, לכו על זה..

 

תגיות:

הוסף תגובה