מלונות זולים באילת – עם הוטלס קומביינד אילת

הוטלס קומביינד אילת – או טריווגו אילת, מאפשר לכם למצוא מלונות זולים באילת – מתוך עשרות בתי מלון. מלון ספורט אילת הפופולרי, מלון באילת הכל כלול ועוד. אילת היא היעד מספר אחד לחופשה בארץ על ידי ישראלים. חיפוש מלון זול באילת הוא אתגר אמיתי. מנוע חיפוש המלונות של הוטל קומביינד באילת – שוחף האתר, הוא הדרך הטובה ביותר. חפשו כאן וצאו לחופשה.


חיפוש בית מלון באילת הוא אתגר, במיוחד בעונות החופשה. אין הרבה מלונות במחירים סבירים. הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן מנוע החיפוש המוגש לכם כאן.
הוטלס קומביינד אילת - עשרות מלונות זולים באילת

הוטלס קומביינד אילת – מבחר עצום

בעיר אילת פועלים עשרות בתי מלון, במגוון רחב של דרגות ומחירים. בסופו של דבר, הביקוש הגבוה ביותר בעיר נרשם לאותם מלונות יוקרתיים, בני 5 כוכבים, המציעים פעילויות מגוונות למשפחות.

חיפוש של בתי מלון באילת דרך אתרים ישראלים, יכול לתת לעתים תוצאות טובות, למרות שלרוב, במיוחד בתקופת החופש הגדול והחגים, המחירים גבוהים, אפילו מול חופשה אלטרנטיבית בחו”ל. תוכלו לחפש באתר, באמצעות לחיצה על הבר מימין, מלונות באילת דרך האתרים הישראלים.

באופן מפתיע, חופשות בישראל במקרים רבים, זולים יותר דווקא כאשר מבצעים את החיפוש דרך אתרי מלונות עולמיים גדולים. מנוע החיפוש הייחודי כאן, מאפשר לכם לבצע חיפוש כזה בדיוק – בשפה העברית, של מלונות באילת. ביחרו את התאריכים והתחילו בחיפוש. תוכלו בהמשך למקד גם את מספר הילדים, לשנות תאריכים וכו’. התוצאות שיתקבלו – יהיו של מספר הצעות מחיר לכל בית מלון, תוכלו להכנס ולבחור את ההצעה הזולה ביותר לכל בית מלון ולהוזיל את החופשה השנתית באילת בעשרות אחוזים.
במידה ואתם מתכוונים לטוס לאילת ולא לעשות שימוש ברכב הפרטי, חפשו אצלינו גם טיסות לאילת

מלונות זולים באילת – איפה כדאי

באופן גס אפשר לחלק את מיקומם של בתי מלון באילת ל-3: החוף הצפוני – המלונות המוכרים לאורך רצועת החוף, ממלון הרודס במזרח, דרך רויאל ביץ’, הילטון מלכת שבא, מלון ספורט וגם מלונות הקו השני – שמהם יש ללכת מעט עד לחוף הצפוני, כמו המלך שלמה, מלון אגמים, אמריקנה ועוד.
הקבוצה השניה היא מלונות החוף הדרומי של אילת – למעשה זהו החוף המזרחי, שהולך לאורך הכביש דרומה – מהקניון לכיוון תב”ע. מדובר במלונות שמרוחקים לעתים 10-15 דקות מהטיילת. החסרון הוא עלות המוניות והדלק, אבל מצד שני – החופים והריף לחובבי צלילה ושנורקלים, כמו גם השקט היחסי ואווירה יותר חו”לית, מפצים על הכל. בין המלונות הבולטים שם אפשר לציין את אורכידאה.
הקבוצה השלישית הם מלונות זולים יותר לרוב, הממוקמים בעיר עצמה – בדרך כלל במרחק הליכה מהטיילת וגם משדה התעופה, אך ממזרח לכביש הראשי של העיר. למי שרוצה לחסוך ולא אכפת לצעוד דרך העיר לחוף הים, זו אפשרות סבירה.

הדוגמה של מלון ספורט אילת

מלון ספורט אילת הוא אחד הפופולרים והמבוקשים בעיר. הכוונה היא למעשה מלון ישרוטל ספורט קלאב. ביצוע הזמנה ללא בדיקה והשוואה, עלולה לעלות לכם במאות ואפילו אלפי שקלים. מצד שני, בדיקה ספציפית של חיפוש במלון ספורט אילת במנוע החיפוש של הוטל קומביין תחסוך משמעותית.

הנה בדיקה שערכנו עבור מלון ספורט אילת לתאריך 28 באוגוסט, ל-2 לילות, למשפחה עם 1 ילדים, מביאה תוצאות מ-3,190 שקלים באתר הזול ביותר – במקרה זה הוטלס.קום ועד ל-3,900 שקלים. אתם מוזמנים כמובן להכנס ולערוך חיפוש מותאם עבורכם במנוע החיפוש באתר זה.

הוטל קומביינד אילת או טריווגו אילת

אנו מודעים לכך שלצד הוטלס קומביינד אילת, קיים מנוע השוואות מחירים נוסף – טריווגו אילת, שגם הוא מחפש עבורכם מלונות זולים באילת. ערכנו כאן השוואה של מספר בתי מלון כדי לראות האם התוצאות שוות והיכן תמצאו מלונוות זולים באילת באופן אפקטיבי יותר.

כיצד בוצעה ההשוואה? צבעמו ב-2 מנועי השוואת המלונות חיפוש ל-4 לילות בחודש יולי – 10-14 ביולי 2018. בשניהם חיפשנו חדרים למשפחות עם 2 ילדים – בני 4 ו-8. חלק מהמקרים – המחירים זהים, בחלקם יש יתרון של הוטל קומביינד אילת ובחלק קטן מהמקרים, מצאנו גם יתרון זניח של טריווגו. הנה התוצאות:

רימונים אילת – ב-2 האתרים המחיר הזול ביותר היה זהה – באתר הוטלס.קום – 7,442 שקלים

מלון מלכת שבא – הוטלס קומביינד אילת שלח לאתר getaroom.com – שדורש 8,072 שקלים. טריווגו אילת מפנה לאתר בוקינג.קום שמציע 8,252 שקלים.

מלון ויסטה אילת – הוטלס קומביינד אילת שלח אל אמומה.קום – שמציע 4,024 שקלים לתקופה. טריווגו אילת מפנה אל בוקינג.קום שמציע 4,120 שקלים.

הוסף תגובה