מלונות מומלצים בכרתים – הכל על מלונות בכרתים והאם עדיפה חבילת נופש

לכל אחד יש רשימה של מלונות מומלצים בכרתים, שכן כרתים היא אחד היעדים הפופולריים ביותר ולכן כל אחד מאיתנו מכיר מישהו שיסביר איפה מזמינים מלונות בכרתים, מה חשוב לבדוק וגם כמה זה עולה.

בעמוד זה תוכלו לחפש ולמצוא רשימה ארוכה של מלונות מומלצים בכרתים, במחירים הטובים ביותר – דרך מנוע חיפש המלונות של הוטל קומביין – שותף האתר.

עם זאת, לאחר שתכנסו ותמצאו את המלון שאהבתם יחד עם הצעת מחיר, מומלץ להכנס גם לאתרי סוכני הנסיעות ולקבל הצעה לחבילת נופש בכרתים.

במקביל, מוזמנים לחפש גם טיסה עצמאית במנוע החיפוש שלנו, או באתרי החברות הטסות לכרתים.

בחלק גדול מהמקרים, הבדיקה הנוספת רק תוכיח לכם שעדיף לרכוש בנפרד את המלון ואת הטיסה. עם זאת, לעתים, בעיקר עם הסיטונאים תקועים עם חבילות נופש, תוכלו למצוא חבילות אטרקטיביות לדקה 90.

מלונות מומלצים בכרתים – הכללים למציאת המלון

מלונות מומלצים בכרתים - מלונות בכרתים עם הופעות

מופע בארוחת ערב במלון בכרתים. צילום: אתר טייל

בעידן הנוכחי, לבתי המלון חשובה מאוד חוות הדעת שלכם, בעיקר אם הם מדורגים גבוה באתרי המלונות – כמו בוקינג.קום או הוטלס.קום. לכן, כדאי לחפש מלון עם ציונים גבוהים, רוב הסיכויים שהם יעשו הכל כדי לשמור על הציון.

מיקום המלון: הכל כלול זה חשוב, אבל אם אתם רוצים לבלות בעיקר בים, כדאי לוודא שהמלון שלכם צמוד לחוף, או אולי אפילו בעל חוף משלו.

מתי להזמין: זמני החופשות הם מן הסתם העמוסים וגם היקרים ביותר. אם לא לחוץ לכם לבלות דווקא בחופש הגדול למשל, יוני או ספטמבר – לא בחגים, הם תקופות נוחות יותר.

מנוע החיפוש ייתן לכם תוצאות באי כולו. לאחר שתקבלו את הרשימה, עשו שימוש בפילטר, כדי לסנן – למשל מחיר מקסימום, או דרישות שלכם, כמו פנסיון מלא וכו’. בהמשך – מומלץ לעבור לתצוגת מפה, כדי שתוכלו לצפות בבתי המלון ובמיקום המדויק שלהם באי

טיפ כללי לכרתים ובכלל ליעדים הקרובים: אתם טסים ליעד קרוב, במרחק של עד שעתיים טיסה. כדאי מאוד להתעקש על טיסות בשעות הגיוניות – הן בהלוך והן בחזור. אם טסים לחופשה קצרה ונאלצים לקום באמצע הלילה, או לחזור באמצע הלילה, תחזרו מותשים. אם חשוב לכם עוד יום, פשוט קחו עוד לילה בבית המלון ותחזרו רעננים, כפי שאמורים לחזור מחופשה.

לקריאה נוספת על כרתים – אנחנו ממליצים גם על קריאה באתר לונלי פלנט. חופשה נעימה

תגיות:

הוסף תגובה