נסיעות כדורגל – עיצות חשובות לפני שקונים כרטיס

חושבים על נסיעות כדורגל? מתכננים נסיעת כדורגל בפעם הראשונה? עומדים לרכוש חבילת ספורט יקרה? רגע לפני, חשוב לקרוא את הטיפים המופיעים כאן – שניתנו על ידי כאלה שכבר היו ונהנו ולעתים גם נפגעו..

כרטיסים – במקרה של נסיעות כדורגל, הכרטיסים לעתים נאספים במגרש, לעתים בבית המלון ולעתים יישלחו לכם אותם הביתה, אם רכשתם מספיק זמן מראש. זה בהחלט שיקול, שמוריד עוד כאב ראש וחששות עד לקבלת הכרטיס. בכל מקרה, אם אתם רוכשים מספק מוכר וותיק, אפשר להיות רגועים. כנסו לכאן למצוא כרטיסים לכדורגל

שימו לב היטב למזג האוויר הצפוי. מילאנו בחורף לא דומה לתל אביב ובודאי שצפיה במשחק כדורגל בפברואר בלונדון או מנצ’סטר יכול להפוך לסיוט אם לא תערכו לתנאים של 4 מעלות צלזיוס.

בידקו את המגבלות המוטלות עליכם מראש – לדוגמה, בגרמניה לא מאפשרים להכניס תיקים למגרש, זה יכול לגרום לעוגמת נפש וחמור מזה – מכניסה מאוחרת לאצטדיון.

לא חייבים לרכוש חבילת ספורט מלאה. ניתן לתפור חבילה אישית. לעתים היא תהיה זולה יותר. כמובן שיש מקרים שבהם תמצאו חבילה מנצחת, בכל מקרה, היום יש מספיק אתרים שמאפשרים קנייה של כרטיס בלבד, מלון אפשר להזמין בקלות דרך הוטל קומביין ודומיו וכנ”ל גם כרטיסי טיסה.

כמה עולה כרטיס כניסה למשחק כדורגל באירופה? או..זה כמו לשאול כמה עולה חליפה ליתום..משחקים מבוקשים בפרמייר ליג, למשל ארסנל מול ליברפול או צ’לסי – יכולים להגיע בקלות ל-1,500 שקלים לכרטיס ואף יותר. מצד שני, אם אתם בשביל האווירה – תוכלו ליהנות מאוד מכרטיסים במחירים של מאות שקלים בודדים, לעתים גם בסביבות 100 עד 200 שקלים בלבד לכרטיס. יש דרכים רבים לרכוש כרטיס מוזל, לעתים דרך אתר הקבוצה. כנסו לקישור כאן למדריך לכרטיס מוזל לכדורגל.

נסיעות כדורגל - חוויה גם מחוץ לאצטדיון

נסיעות כדורגל – החוויה מתחילה לפני המשחק. בתמונה – אוהדי אתלטיקו מדריד

להגיע למגרש מוקדם ככל האפשר, וזאת מ-2 טעמים: ראשית, חלק חשוב מחויית נסיעת כדורגל היא החוויה של הפרה גיים – תגיעו כדי ליהנות מהזרם של האוהדים שמגיעים מוקדם, מעודדים, שותים בירה, אוכלים המבורגר או נקניקיה באחד מהדוכנים שמקיפים את המגרש, קונים צעיף וגם נכנסים לפחות חצי שעה לפני השריקה, כדי לספוג את האווירה. בנוסף, לצד מקומות מסודרים במיוחד – כמו אנגליה וגרמניה, ישנם מגרשים שבהם הבלאגן חוגג. גם אם קניתם כרטיס עם מקום מסומן, ברגע שלא תקדימו, מישהו כבר יישב במקומכם ולא תוכלו להקימו.

נסיעות כדורגל – הזהרו מספסרים

רכישת כרטיסים מספסרים – עלולה להיות בעייתית, שכן בחלק גדול מהמגרשים, הכרטיסים כיום הם שמיים ולא תוכלו להכנס עם כרטיס של מישהו אחר, שכן השומרים בחלק גדול מאותם מגרשים בודקים ומקפידים.

באתרי הכרטיסים האמינים תוכלו למצוא מחירים “החל מ”…כנסו לצפות בפירוט לפני שאתם בונים על כרטיסים אלו. מדובר על החל מכרטיסים בודדים במקומות גרועים, כאשר הכרטיסים הטובים ביותר יעלו לרוב פי 2 או 3. כמובן, שלא חייבים לרכוש את הכרטיסים היקרים ביותר. הנה דוגמה מספרית מאתר טיקטינגו

זה מביא אותנו לטיפ נוסף – יש להגיע למגרש עם תעודה מזהה, שוב כדי שלא תשארו בחוץ.

בידקו היטב לאיזה יציע רכשתם כרטיסים. אם אתם אוהדי ליברפול, רצוי שלא תרכשו כרטיס ליציע של מנצ’סטר יונייטד ואם כן, אל תגיעו עם חולצה וסממנים של הקבוצה היריבה, שכן במגרשים רבים מקפידים על ההפרדה ולא יאפשרו לכם להכנס כך.

אם תקפידו על כל מה שנכתב פה, צפויות לכם נסיעות כדורגל מוצלחות רבות..

 

תגיות:

הוסף תגובה