ציליה לים – הבחירה הנכונה עבורנו

עוד מעט יחזור הקיץ, וסביר להניח שאנחנו נמצא את עצמנו מבלים לא מעט, עם חברים ובני משפחה בחוף הים. אחרי שנה בה נאלצנו להתמודד עם סגרים, ריחוק חברתי, וחוסר יכולת ליהנות מהחופים המרהיבים שיש בישראל, כפי שהיינו רגילים מאז ומתמיד, השנה נוכל לחזור שוב אל אחת ההנאות הכי אהובות עלינו.

על מנת שנוכל ליהנות באופן אמיתי גם מהשהייה שלנו בחוף הים, לא משנה היכן ובאיזו שעה, גם בשעות החמות ביותר, הרי שהפתרון הטוב ביותר עבורנו הוא למצוא אמצעים וכלים אשר יגנו עלינו מפני השמש. במילים אחרות, אנחנו צריכים למצוא אמצעים שיוכלו להעניק לנו תחושה של צל, גם כשהשמש בשיאה.

אילו אמצעים יכולים לעזור לנו?

אין ספק, ציליה לים היא אחת האמצעים הטובים והאפקטיביים ביותר עבורנו. מדובר על אמצעי מאוד נוח לשימוש, קל להתקנה, אשר יכול להגן עלינו מפני השמש בכל שעה, בכל מצב, גם כשהטמפרטורות מטפסות כלפי מעלה בצורה חדה.

המשמעות של ציליה לים היא שיש לנו אפשרות להשתמש בחלק קטן מהחוף, להציב שם כסאות, שולחנות או כל דבר אחר, כאשר מעל אנחנו יכולים להתקין את הציליה וכך נוכל לשבת וליהנות מהצל במשך כל זמן שהותנו בחוף הים.

התקנת הציליה היא מאוד פשוטה. מדובר על מתקן שבשבילו יש צורך בחומר כבד אשר יאפשר להחזיק את המוטות בקרקע, וכך הבד אשר מספק לנו צל יגן עלינו בלי שום בעיה. כמובן שאנחנו יכולים לבחור ציליות בגדלים ובעיצובים שונים, על פי הצורך והעניין שלנו.

מתי נרצה להשתמש בציליה?

יהיו רבים שיטענו, ובצדק מסוים, כל המשמעות ללכת לחוף ים זה ליהנות מהשמש ולהשתזף, אז אין סיבה להשתמש בציליה. אחרים יטענו, שאנחנו יכולים להתקין שמשות או להשתמש בשמשה שמותקנת על החוף או נשכרת לאורחים שמגיעים אליו.

אך יש מקרים בהם זה לא מספיק. למשל, אם אנחנו מגיעים לחוף הים עם קבוצה גדולה של חברים ובני משפחה, בפרט אם אנחנו רוצים לארגן אירוע יום הולדת או כל אירוע אחר. מעבר לכך, אם אנחנו מגיעים לחוף עם ילדים, יהיה נכון להתקין ציליה בשביל שלא “ישרפו” בשמש, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים עבורם.

צריך לזכור, הציליה הרבה יותר פשוטה להתקנה והיא גם תופסת הרבה מקום מאשר אופציות אחרות שעומדות לרשותנו, כמו למשל שמשיות, אוהלים או אמצעים אחרים. לכן גם משתלם להתקין אותה.

ציליה לים

לא רק לחוף הים

היתרון של ציליה, גם אם אנחנו מתכוונים להשתמש בה כשהולכים לחוף הים, הרי שיש לנו אפשרות גם להשתמש בה במקרים אחרים. למשל כשאנחנו עורכים פיקניק בפארק או כשאנחנו עושים קמפינג ביער או בשמורת טבע.

יש לנו גם אפשרות לשלב אותה עם אוהלים, ואמצעים אחרים בהם אנחנו בוחרים להשתמש במקום כזה או אחר.

הוסף תגובה