שווקים באיזור ניס והריביירה הצרפתית

כמו לפני כל טיול משפחתי, גם הפעם, לפני קביעת מסלול הטיול, על פי דרישת האשה, אנחנו מכינים רשימה מקיפה של כל השווקים באיזור הטיול וימי הפעילות שלהם, כדי שנוכל לתכנן את הימים השונים בהתאם. הנה מה שהעלינו בחכתנו לפני הנסיעה הקרובה לניס ולאיזור הריביירה הצרפתית. כמובן, שאם דלגנו על שוק, נשמח מאוד אם תכתבו לנו – כאן בתחתית הטור, או במסגרת מדור הטיפים שלכם.

שווקים בניס

חלק גדול מהשווקים של ניס, תופסים מקום במדרחוב סליה – COURS SALEYA, במיקום מעולה, בלב העיר, וקרוב למרינה.

שוק הפרחים של סליה

– שוק פרחים גדול וצבעוני, במדרחוב סליה, במרכז העיר, קרוב לים. פתוח בימים ג עד שבת מ-6 בבוקר ועד 5 אחר הצהריים. ביום ראשון – פתוח חצי יום וביום ב’ השוק סגור.

שוק הפשפשים של סליה

– ביום ב’, היום היחיד בו שוק הפרחים אינו פועל, תופס את מקומו שוק פשפשים, מ-7 וחצי בבוקר ועד 6 בערב. אם לא תפסתם אותו, תוכלו לנסות גם בכיכר גריבלדי, בשבת השלישית של כל חודש.

שוק הפירות והירקות

– גם הוא, בסליה, משעות הבוקר ועד 1 בצהריים, בימים ג’ עד שבת.

שוק האמנים והציירים

– גם כן במרכז ניס, בכיכר ארמון בית המשפט, בלוק אחד מצפון למדרחוב סליה, בשבת השניה של כל חודש, מ-7 בבוקר ועד הערב – 7 בקיץ, ו-5 בימי החורף. נראה שבמקום זה תוכלו למצוא בכל שבת שוק שונה.

שוק גלויות ישנות

– באותה כיכר, בשבת הרביעית של החודש, מתקיים שוק גלויות ומצלומים ישנים, מ-8 בבוקר ועד 6 בערב.

שווקים מחוץ לניס

שוק האמנים באנטיב

: אנטיב היא אחד היעדים הפופולריים ביותר בסביבות ניס, במרחק של כ-20 דקות ממנה.  השוק מתקיים ברחוב מסנה – Cours Masséna במהלך סוף השבוע, ובקיץ – מיוני ועד ספטמבר, על בסיס יומי, למעט יום ב’, בשעות אחר הצהריים. בשוק תמצאו אמנים שונים, ציירים ועוד.

השוק של אז

: כפר ממזרח לניס, המשקיף על מונקו. השוק מתקיים בכל יום א’ בשעות הבוקר, עד השעה 3. השוק מתקיים לאורך רחוב בורד דה מר – bord de mer ויש בו כל מה שמקובל למצוא בשווקים – פריטי אומנות, בגדים, אוכל וכו’.

רשימה ארוכה של שווקים באיזור הריוויה תוכלו למצוא גם בקישור הבא שמצאנו וכולל רשימה של כ-60 שווקים  מרחבי הריבירה.

הוסף תגובה

tayal

FREE
VIEW