שווקים מומלצים בלונדון: המקומות הטובים לקניות בלונדון

אפשר למצוא עשרות רבות של שווקים מומלצים בלונדון, בכל ימות השבוע. בכלל, לונדון היא גן עדן לשופינג. גם אם המחירים הם לא תמיד הזולים ביותר, האווירה והשווקים, הופכים את החוויה לכיפית במיוחד. אז מתוך המבחר הגדול ארזנו עבורכם שווקים בלונדון שלא כדאי לפספס.

בחרנו כאן עבורם 10 שווקים. אלו שווקים שווים ביקור, שברובם הגדול אנשי האתר כבר ביקרו והאחרים – כאלה שמומלצים ביותר באתרים המובילים בעולם. סביר להניח שלא תספיקו לבקר בכולם בנסיעה אחת. שימו לב למפה המצורפת כאן בתחתית הפוסט, שתאפשר לכם לסייר בעיר.

3 השווקים הגדולים

כל מבקר שמבקש למצוא שווקים מומלצים בלונדון חייב לעצמו להגיע קודם כל לאחד מ-3 השווקים הגדולים – קמדן לוק, קובנט גרדן ופורטבלו. הוספנו כאן שוק רביעי – שהוא לא שוק בפועל, אבל יש להניח שבו תבלו את מרבית שעות הקניות שלכם..

שוק קמדן

שווקים בלונדון - שוק קמדן

שוק קמדן לוק בלונדון

שעות פתיחה: כל יום, 10-18. תחנת רכבת קרובה camen town.

למבקרים פעם ראשונה, זה שוק חובה כמובן. השוק הענק – שילוב של חנויות ושוק רחוב, פועל בכל ימות השבוע,  כולל בסוף השבוע. אפשר למצוא בו הכל כולל הכל –

השווקים המובילים של לונדון

שוק קובנט גרדן

בגדים, תכשיטים, נעליים, חנויות יחודיות – כמו ג’אגלינג ועוד, עשרות דוכני אוכל.

שוק פורטבלו (נוטינג היל)

שעות פתיחה:  ימים ב’-ה – 9-17, יום ו 10-18, יום שבת – 8-17. תחנת רכבת קרובה: notting hill gate.

אחד משוקי הרחוב הצבעוניים. שוק פשפשים ועתיקות, לצד חנויות בגדים, מסעדות ודוכני אוכל. השוק פופולרי כמובן גם בזכות הסרט נוטינג היל שצולם בשוק.

קובנט גרדן

שעות פתיחה: ימים ב’-ו’ 10-20, שבת 9-20, יום א’ – 12-18

שוק מקורה לא גדול, בלב לונדון, במרחק הליכה מכיכר פיקדילי ולסטר סקוור. בסוף השבוע עמוס בהופעות של אומנים ומיצגי רחוב. ניתן למצוא בשוק בגדים, תכשיטים ואוכל.

רחוב אוקספורד

שעות פתיחה: כל השבוע, למעט יום א’. תחנת רכבת: תחנות רבות, לרבות oxford street, bond street ואחרות

זהו אינו שוק, אבל הרחוב שבו ממוקמים כל בתי הכלבו הגדולים. לרובם נציגות נוספים בעיר, אבל באוקספורד תמצאו את סניפי הדגל, לרבות 2 סניפי פרימרק, מרקס את ספנסר, סלפריג’ס, רשתות הספורט הגדולות ועוד. מכיכר אוקספורד ניתן גם לרדת לאורך רחוב ריג’נט, להכנס לחנות הצעצועים הענקית – והיקרה.. – המליס, עד לכיכר פיקדילי ומשם, דרך סוהו והצ’יינה טאון עד לקובנט גרדן.

שווקים באיזור שורדיץ’

מספר שווקים מומלצים בלונדון נמצאים בסמיכות, ברובע שורדיץ’. שורדיץ’ הוא אחד הרובעים האופנתיים בשנים האחרונות ולחיצה על הקישור כאן תביא אתכם אל מדריך מפורט לטיול ברובע שורדיץ’. יש כאלו המשווים אותו לשכונת פלורנטין בתל אביב, שכונה שמאיימת לפרוץ קדימה, עם בתי קפה ומסעדות אופנתיות, סיורי גרפיטי ועוד. ברובע ממוקמים כמה מהשווקים הטובים של לונדון וניתן לשלב ביקור בכמה מהם ביום אחד.

שוק אולד ספיטפילדס

שעות פתיחה: יום ב-ו 10-20, יום שבת – 10-18, יום א’ 10-17. תחנת רכבת קרובה: ליברפול

שוק חביב הפתוח בכל ימות השבוע, עם שוק וינטג’ ביום ה’.

בריק ליין מרקט

שעות פתיחה: יום א’ 9-17. תחנת רכבת קרובה: ליברפול

במרחק של פחות מחצי קילמטר משוק אולד ספיטפילדס, בלב שכונת שורדיץ’, שהיא לדעת רבים השכונה המתעוררת של לונדון, תוכלו למצוא ביום א’ את שוק סוף השבוע הפופולרי מאוד בריק ליין ולמעשה לשלב ביקור ב-2 השווקים יחד. זהו למעשה שוק פישפשים ווינטג’, לצד דוכני אופנה ואוכל.

שוק בורו

שעות פתיחה: יום ב-ה 10-17, יום ו – 10-18, יום שבת 8-17.תחנת רכבת קרובה: london bridge

שוק אוכל מקסים באיזור גשר לונדון. בשוק המקורה עשרות רבות של דוכני מזון גורמה. האיזור מאוכלס גם במסעדות ופאבים, כך שניתן לבלות באיזור גם לאחר שעות סגירת השוק.

שוק מלטבי

שעות פתיחה: יום שבת 9-16 יום א’ 11-16

עוד שוק אוכל, במרחק של כקילומטר בלבד משוק בורו, כך שניתן לשלב ביקור משולב בשניהם., אם אתם מגיעים בויקנד.

שוק דינרמה

שעות פתיחה בקיץ: ימים ד’ שבת מ-17 ועד מאוחר בלילה.  תחנת רכבת קרובה: old street

שוק אוכל סואן ואופנתי. עשרות דוכנים המציעים מזון איכותי מכל הסוגים.

שוק הפרחים של רחוב קולומביה

שעות פתיחה: יום א’, 8-14. תחנת רכבת קרובה: bethnal green

שוק פרחים וצמחים מקסים ברובע איסט אנד. זהו שוק יום א’ בלבד ומומלץ בחום להגיע, אם מזדמן. גם המתחם עצמו נאה ומזמין וניתן לשתות קפה באחד מבתי הקפה האופנתיים.

הוסף תגובה