10 הדיברות של קניות בדיוטי פרי

חנות השוקולדים בדיוטי פרי של מנצ'סטר

דיוטי פרי. לא תמיד קל להשוות מחירים בין החנויות השונות

נוסעים לחו”ל? בטח חולמים כבר על הקניות בדיוטי פרי, בארץ, במטוס או בחו”ל. אז רגע לפני שאתם שולפים את הארנק, הנה 10 הדברות לרכישה נכונה בדיוטי פרי

  1. הגיעו מוכנים וממוקדים. כדאי להשוות מחירים מראש, לדעת מה אתם רוצים לרכוש ולגשת מיד. במיוחד בקיץ, אתם עלולים להתקע זמן רב בקופות.
  2. חשוב מאוד לבדוק את המוצר לפני התשלום. זה נכון בעיקר כשרוכשים בדיוטי פרי או חנות שלא תגיעו אליה שוב – מעבר לים. יהיה קשה להחליף אחרי הטיסה..
  3. בידקו היטב. מוצרים רבים, בהם מוצרי מזון כמו גבינות ויין, מזכרות וגם סתם ביגוד – זולים יותר במרכז העיר מאשר בדיוטי פרי ולכן שיקלו להקדים קניותיכם לפני החזרה לשדה.
  4. בידקו את שערי החליפין – לעתים פערי ההמרה הופכים את העסקה ללא כידאית.
  5. שימו לב למכסות המכס – קניתם 3 בקבוקי ויסקי מוזלים בפרנקפורט? אתם עלולים לשלם מכס בנתב”ג..
  6. שיטות שידור. כאשר רוכשים מוצרי אלקטרוניקה בחו”ל ודאו שהם משדרים בשיטת PAL הנהוגה בארץ.
  7. קונים בגד או נעל מתנה בחו”ל? בידקו היטב את המידות וודאו שאלו המידות המוכרות בישראל. למשל נעל מידה 42, תהיה 42 גם באירופה, שם המידות זהות לנו, אבל היא זהה ל- 43.5 בצרפת, 8 באנגליה ו- 8.5 בארצות הברית. גם בבגדים ישנם פערים.
  8. שימו לב למידות – במיוחד של בשמים, שוקולדים ושל אלכוהול. לעתים המחיר נראה לכם זול, אבל לא מדובר בליטר, אלא ב- 750 מ”ל. זה נכון אגב במיוחד לדיוטי פרי של חברות תעופה.
  9. בידקו מה כוללת החבילה המוצעת לכם. לעתים, מצלמה במקום אחד זולה יותר, אבל היא אינה כוללת כרטיס זכרון. במקום אחר, מכשיר PSVITA מגיע ללא משחק מצורף וכדי לשחק, תצטרכו להוסיף עוד 50 דולר ועוד ועוד..
  10. משעמם לכם? נסו להרדם או לקרוא ספר. המתכון של שעמום ושל דיוטי פרי, כמעט תמיד יעשה לכם חור בכיס.
השורה התחתונה: אפשר למצוא מציאות בדיוטי פרי, אבל הרבה פעמים, ההתרגשות של הטיסה, העיצוב של החנויות, טעימות האלכוהול והדיילות המצודדות, גורמים לנו לקבל החלטות קצת מטופשות ולרכוש מוצרים שאנחנו לא באמת צריכים ובמחירים שלא באמת אטרקטיביים. טיסה נעימה

הוסף תגובה

tayal

FREE
VIEW