טוס בזול – זו חייבת להיות המטרה המרכזית שלכם לפני נסיעה, שכן זהו המרכיב המשמעותי ביותר בעלות הנסיעה. הן חלק משמעותי בטיול. מבחינה תקציבית, מדובר לעתים במרכיב שעלותו מתקרבת למחצית ממחיר הטיול. במקרים קיצוניים, של סוף שבוע קצר באירופה, או בחופשה משפחתית לאילת, טיסה יכולה להיות המרכיב העיקרי בעלות הטיול.

טיסות דרך מנוע חיפוש עולמי  – cheapair

אתר טייל הצטרף לתוכנית cheapair – טיסות זולות, ומביא לכם כאן אפשרות למצוא טיסות במחירים מעולים דרך אחד ממנועי החיפוש המובילים בעולם. החיפוש פשוט ביותר ואפשר כמובן למצוא טיסות היוצאות מנתב"ג. האפשרויות במנועי החיפוש העולמיים במקרים רבים מגוונים יותר מאלו שמוצעים בארץ, אך החיפוש בשפה האנגלית.

כדי להתחיל בחיפוש – ליחצו על האייקון כאן, וטיסה נעימה
טוס בזול - עם מנוע חיפוש עולמי

מנוע חיפוש טיסות עולמי משתלם במיוחד

טוס בזול לכל היעדים

במדור הטיסות אנו מרכזים עבורכם הצעות ומידע לגבי טיסות ליעדים רבים. בעמוד זה רכזנו כמה עצות כלליות אשר יוכלו להפוך את הטיול שלכם לזול יותר ונעים יותר (לעתים הראשון יבוא על חשבון השני..). שימו לב – עמודי הטיסות שלנו כוללים גם מידע יבש על טיסות, שעות, מועדים וכו' וגם עיצות וטיפים – היכן מומלץ לנחות, איך אפשר להוזיל את מחירי הטיסות וכו'. בנוסף, ריכזנו גם מאמרים וטיפים כיצד אפשר לצמצם את העלויות ולטוס בזול .

טוס בזול – כללי אצבע

הנה כמה כללי אצבע שיאפשרו גם לכם לטוס בזול

טיסה לא ישירה – אם אתם מוכנים להתפשר על עצירות ביניים, תוכלו להוזיל משמעותית את הטיסה

גמישות ביעד – אם אתם לא לחוצים על יעד הנסיעה – מוכנים לנסיעה ספונטנית, או שמוכנים לשקול לפחות מספר שדות תעופה, במרחק של שעתיים או שלוש נסיעה, גם כאן ייפתחו לכם הזדמנויות

הזמנה מראש – אם גם לכם יש קול בראשכם שחוזר על המנטרה – טוס בזול, אחת הדרכים המוכחות, היא הזמנה זמן רב מראש, חצי שנה ולעתים יותר. תופתעו איזה מחירים זולים תוכלו להשיג, אפילו ליעדים ולתאריכים החמים ביותר.

טיסה נעימה!

טיסות – קטגוריה ראשית