מציג 5 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1401 הגב
   גלי

   כמה עולה חבילת כדורגל מנצ’סטר? אנחנו בודקים אפשרות לנסיעה ל-2 משחקי כדורגל בראשית דצמבר במנצ’סטר ובליברפול, כדי לראות יום אחרי יום את 2 משחקי הדרבי הגדולים. למישהו יש הערכה כמה חבילת כדורגל מנצ’סטר יכולה לעלות? האם כדאי לרכוש חבילה למנצ’סטר בשלמותה, או להפריד?

   חבילת כדורגל מנצ’סטר – הערת האתר

   בהמשך לשאלה, אנחנו בצוות טייל מוסיפים כאן מספר הערות והנחיות כלליות בנוגע למה שמכונה כאן – חבילת כדורגל מנצ’סטר, מכיוון שמדובר באחת החבילות המבוקשות על ידי חובבי הספורט בישראל, שרבים מהם אוהדי מנצ’סטר יונייטד או ליברפול ורבים אחרים, פשוט חובבי כדורגל אנגלי משובח.

   חשוב כמובן לקחת בחשבון שמנצ’סטר אינה לונדון והיא עיר קצת פחות מעניינת. יחד עם זאת, אפשר בהחלט להעביר יומיים שלושה נעימים בין המשחקים. לצורך זה, אנחנו מפנים אתכם לטור שנכתב בדיוק על כך באתר – מצורף הקישור.

   [caption id="attachment_1892" align="alignright" width="400"]חבילת כדורגל מנצ'סטר - אולד טרפורד אצטדיון אולד טרפורד, של מנצ’סטר יוניטד[/caption]

   מעבר לכך, מדובר כמובן על אחד המקומות הטובים ביותר לראות כדורגל. גם 2 המגרשים בעיר הם מהמשובחים שאפשר למצוא, לא לחינם אולד טרפורד מכונה תיאטרון החלומות.

   שלא לדבר על 2 המגרשים בליברפול, שרחוקה פחות משעה – אנפילד וגודיסון פארק. מעבר לכך, אפשר גם למצוא משחקים בערים אחרות, ליהנות מחוויה של כדורגל אנגלי משובח, מחיר זול משמעותית מאלה של מגרשי מנצ’סטר וליברפול.

   עוד יתרון הוא שדה התעופה של מנצ’סטר, הממוקם רק חצי שעה ממרכז העיר והופך את ההגהה למשחקים לנוחה.

    

  • #1406 הגב
   צוות טייל

   בדיקה שלנו תביא אותך בירך ל-6,000 שקלים בחבילה עצמאית:
   כרטיס ליציע מרכזי לדרבי של מנצ’סטר – 1,900 שקלים
   כרטיס ליציע מרכזי בדרבי של ליברפול – 1500 שקל
   מלון סביר, חדר זוגי ל-3 לילות – כ-900 שקל לאדם
   טיסה כ-1,700 שקל
   רכב ל-3 ימים כ-200 שקלים לאדם.
   ניתן גם לרכוש חבילות מלאות
   .לשיקולכם. נסיעה טובה

  • #1684 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   חובבי הכדורגל, יכולים לרכוש כעת חבילת כדורגל מנצ’סטר – שהיא למעשה חבילה משולבת – חבילות למנצ’סטר יחד עם חבילות לליברפול. אפשר לזכות לראות את ליברפול הלוהטת עם מוחמד סלאח וכמובן ליהנות במנצ’סטר בעיקר מהקבוצה של פפ – מנצ’סטר סיטי.
   חבילות כדורגל מנצ’סטר לתחילת אפריל, יכולות לכלול טיסה ישירה למנצ’סטר ומשחק באנפילד או במנצ’סטר, כולל המפגשת הישיר ברבע גמר ליגת האלופות בין מנ’צסטר סיטי לליברפול.
   כמה עולה התענוג הזה?
   אנחנו בנינו כאן חבילת כדורגל מנצ’סטר יוקרתית במיוחד שתעלה בסביבות 8,000 שקלים לאדם לפי הפירוט הבא:

   כרטיס למשחק רבע הגמר באנפילד – כ-1,600 שקלים
   לחצו כאן כדי למצוא כרטיסים ספציפיים למשחק

   כרטיס לסוף השבוע שאחריו – לדרבי הגדול של מנצ’סטר – כ-2,300 שקלים. הנה כרטיסים ספציפיים למשחק זה: לחצו כאן
   מלון איכותי במנצ’סטר ל-4 לילות – 1,500 שקלים לאדם בחדר זוגי
   טיסה למנצ’סטר באותם תאריכים – כ-1,800 שקלים בטיסה לא ישירה. ישנה אפשרות לטיסות זולות יותר ללונדון ומשם, ברכבת או ברכב שכור – כ-3 שעות למנצ’סטר.
   כמובן, שאפשר למצוא משחקים זולים יותר ולחסוך

  • #1897 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   חבילות לליברפול באופן ספציפי, נחשבות ליקרות, בעיקר בשל הביקוש העצום למשחקים באנפילד – מגרשה המיתולוגי של ליברפול. גם לאחר הרחבת האצטדיון, עדיין יש ביקושים עצומים ולכן חבילות לליברפול לאדם בודד, שמבקש לראות 2 משחקים, כולל אחד לפחות באנפילד, יעלה לרוב בין 6,000 ל-9,000 שקלים, תלוי במשחקים ובמלון.

  • #2544 הגב
   אורן

   מה הדרך הכי מהירה וזולה להגיע לליברפול? מבין שכרטיס לאנפילד יקר מאוד, אבל אולי יכול לחסוך בכל המסביב..

  • #2545 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   אורן,
   אין טיסות ישירות לליברפול. טיסות עם קונקשן לליברפול ניתן להשיג לרוב סביב 400 דולר ולפעמים פחות. ניתן גם לטוס ישירות למנצ’סטר, במחיר דומה ומשם, כשעת נסיעה לליברפול. מלוטון- רכב או רכבת, תביא אתכם לעיר החיפושיות ב-3 שעות בערך.

מציג 5 תגובות משורשרות
מענה ל־כמה עולה חבילת כדורגל למנצ’סטר ולליברפול
פרטים: