תגיות: 

מציג 5 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1453 הגב
   גילה

   כפרי נופש בהולנד עם פארק מים – מחפשת המלצות: בוקר טוב לכולם. מחפשת לקראת הקיץ כפר נופש בהולנד עם פארק מים. האם יש הרבה כאלה? האם לדוגמה בכפרי הנופש של סנטר פארק, יש בכולם גם פרקי מים? זו פעם ראשונה שאנחנו נוסעים לבלות את הקיץ במדינה כמו הולנד. עד היום העדפנו מקומות חמים כמו יוון או קפריסין. חשוב לנו מאוד שהילדים יוכלו לשכשך בבריכה וליהנות ממגלשות מים גם בהולנד ולכן חשוב לנו מאוד לדעת עכשיו, כדי להחליט אם להתחיל לסגור את הנסיעה לשם או ללכת שוב על ארץ חמה יותר.
   תודה מראש על ההיענות

   כפרי נופש בהולנד המלצות

   כפרי נופש בהולנד המלצות. כפר נופש בהולנד עם פארק מים של רשת סנטר פארקהערת המערכת: מכיוון שמנסיונינו, לחלק גדול מכפרי הנופש בהולנד יש מגלשות, או לפחות בריכות מים, זו גם הזדמנות שלכם להוסיף כאן באופן כללי על כפרי נופש בהולנד המלצות. אם יש לכם כפר נופש מומלץ בהולנד – שלאו דווקא מצטיין במגלשות המים שלו, נשמח עדיין לקבל כאן את הטיפים שלכם. ובגלל המרחקים הקטנים, אפשר כמובן באותה נשימה לשלוח גם המלצות על כפר נופש במדינות השכנות, שממוקמות במרחק של שעתיים או שלוש נסיעה בסך הכל מאמסטרדם.

   כמו כן, תוכלו לקבל ולמסור מידע גם בדיון שיוחד לרשת סנטר פארקס

  • #1454 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   גילה שלום,
   ראשית – בהחלט אפשר לשלב את הולנד עם בריכות ומגלשות מים בקיץ. הדרך מומלצת מניסיונינו, היא באחד מהפארקים של רשת סנטר פארקס. לרשת יש 9 פארקים ברחבי הולנד, ברובם ככולם תוכלו למצוא את האקווה מונדו – עולם המים – פארק מים מקורה בלב הפארק, מקום נעים ומתאים גם אם בחוץ מתרחשת סערה. בכל פארק יש בריכה ומגלשות שונות. תוכלו לבדוק ולמצוא מה מציע כל פארק באופן ספציפי.
   קריאה נוספת על רשת סנטר פארקס תמצאו כאן

  • #1574 הגב
   אלעד

   האם יש כפר נופש בהולנד עם פארק מים שאינו מרשת סנטר פארקס? האם הכפרים של הרשת הם באמת המועדפים?
   אולי אפשר למצוא כפר נופש מומלץ בהולנד שכלל אינו כולל פארק, אלא פשוט סמוך לפארק מים מומלץ, שאפשר לקפוץ אליו פעם או פעמיים במהלך הטיול?
   אנחנו מתכננים נסיעה להולנד בחודש יולי ונשמח לשמוע על כפרי נופש בהולנד המלצות – עם מים או בלי מים, תודה

  • #1655 הגב
   רותה

   אם אתם מחפשים כפר נופש בהולנד עם פארק מים, לא חייבים בכח ללכת לכפר של סנטר פארקס הולנד. יש כבר כפרי נופש נחמדים שלא קשורים לרשת, למשל פארקי נופש של רשת לנדל. נכון שמדובר על פארקים עם עולם מים מפותח קצת פחות מזה של סנטר פארקס, אבל החוויה – הוילות, השבילים והפעילויות לילדים לא מאוד שונות. אפשר גם כמובן לצאת לפארקים מים יעודיים ברחבי הולנד.
   דוגמה לכפר שביקרנו בו והיה על הכיפאק – Landal Miggelenberg – לנדל מיגלנברג, עם בריכה נחמדה מאוד, שמספיקה ביותר למי שעבורו המוקד של הטיול אינו בריכת שחיה.

  • #1913 הגב
   רונית

   כפר נופש בהולנד עם פארק מים, לא חייב להיות בכלל בהולנד…אתם יכולים להרחיב את החיפוש בכיף גם למדינות השכנות – בלגיה, צרפת והולנד. המרחקים מאוד קצרים, ולפעמים למשל חציית הגבול לבלגיה, יכולה להיות קרובה יותר מנסיעה לקצה השני של הולנד.
   יש כמובן בכל המדינות שהזכרתי גם שפע של כפרי נופש עם פארקי מים, של רשת סנטר פארק או אחרים.
   המלצתי בכלל – תתחילו מהטיסה..תמצאו טיסה זולה ואז תאתרו כפר נופש עם פארק מים במרחק סביר ממנו.

  • #3217 הגב
   דני

   מחפש על כפר נופש בהולנד המלצות מעודכנות. מישהו יכול לתת המלצה חמה בנוגע לאוגוסט 2019? יש איזור מומלץ בהולנד שכדאי לגור בו, או שפשוט ללכת להיכן שהמחירים נוחים ביותר? האם כבר חייבים להזמין היום, או שאפשר להתלבט עוד כמה שבועות?

   אודה לתשובה

מציג 5 תגובות משורשרות
מענה ל־כפר נופש בהולנד עם פארק מים
פרטים: