מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1977 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   דיוטי פרי רומא, בשדה התעופה פיומיצ’ינו, או בקיאמפינו, אינו כולל אתר מפורט במיוחד. הדיוטי פרי של רומא הוא של רשת אעליה – aelia, אשר כוללת חנויות דיוטי פרי ברחבי העולם, כולל אוסטרליה וניו זילנד, לוטון בלונדון ועוד מקומות.

   אפשר למצוא בדיוטי פרי של רומא מוצרים מקומיים רבים – שוקולדים איטלקיים, אלכוהול מקומי וכו’. ברוב המקרים, אם תרכשו את המוצרים בסופר מרקט בעיר, המחיר יהיה זול יותר. יש לזכור עם זאת, שמשקאות אי אפשר להעלות בתיק היד, אם נרכש מחוץ לשדה.

   [caption id="attachment_3118" align="alignleft" width="400"]דיוטי פרי רומא - צילום מסך אתר דיוטי פרי רומא. צילום מסך. אפשר למצוא דוגמאות למחירים[/caption]

   אם ביקרתם שם לאחרונה, אנא ספרו לנו, מה כדאי לקנות בדיוטי פרי של רומא, אם בכלל. נשמח לדוגמאות של מוצרים עם מחירים.

   קבלו כאן רשימה של מחירים שכבר נדגמו. מוזמנים בפורום כאן לספר על החוויות והמחירים שאתם קיבלתם – כמובן עם פירוט של המוצר, הגודל והמחיר, רצוי בדולר. יכולים גם להזין את המוצרים ישירות בטבלה שלנו, שם חשוב להפוך את המחיר לדולר, כדי שיהיה בר השוואה. להוספה לחצו כאן

   מאגר מחירי דיוטי פרי רומא

   מידע על מחירים ניתן למצוא באתר הדיוטי פרי כאן

   תוכלו גם לראות דוגמאות שהעלו גולשים – אולי גם דוגמאות שלכם, במאגר המחירים שלנו, כנסו והקלידו בחיפוש רומא כדי לסנן, או לחלופין, הקלידו את המוצר שתירצו להשוות – כדי לראות כמה הוא עולה במקומות שונים.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־דיוטי פרי רומא – מה קונים שם
פרטים: