מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #5229 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   באופן כללי – לא משתלם לקנות שוקולד בדיוטי פרי. בניגוד למוצרים אחרים שבהם ניתן למצוא מציאות – בעיקר אלכוהול, טבק וגם בשמים שונים, דווקא במקרה של שוקולד, כמעט תמיד שוקולד בדיוטי פרי יהיה יקר יותר ממה שניתן לקנות אפילו בסופר מרקט בישראל, שלא לדבר על חנויות מקומיות בחו”ל.

   הדוגמה הקלאסית ואחת הפופולריות ביותר היא של שוקולד לינדור של חברת lindt. בכל בדיקה שעשינו בשנים האחרונות, הוא היה יקר מדי בדיוטי פרי – בישראל וגם בתחנות אחרות שבהן בדקנו.

   הנה למשל מה שגילינו רק לאחרונה ביוני 2022:

   חבילות של שוקולד לינדור בדיוטי פרי בישראל עולות 5.48 דולר ל-100 גרם, כלומר – 18 שקלים בקירוב. אם תחליטו לרכוש 5 חבילות, כלומר 2 קילו, תקבלו הנה של 4 פלוס 1, כלומר – רק 14.4 שקלים לקילו. אפשר גם לרכוש 7 חבילות ולשלם רק על 5 – כלומר 12.8 שקלים לקילו – אם תתחייבו לקנות 2.8 קילו.

   במקביל – ניתן לרוכש כיום בשופרסל חבילה של 200 גרם, תמורת 29.9 שקלים – כלומר 14.9 שקלים לקילו – בלי התחייבות לכמות – זול בהרבה מחבילה בודדת בדיוטי פרי, וכמו מחיר של חמישיה.

   אנחנו רכשנו חבילה בחנות של lindt באיטליה – אחת מהחנויות הרבות הפזורות ברחבי אירופה. המחיר שם היה כ-11 שקלים לקילו. כלומר – המחיר היקר ביותר היה בדיוטי פרי.

   יכולים לקרוא עוד על לינדור ועל לינדט בטור שכתבנו בזמנו באתר כאן

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־האם משתלם לקנות שוקולד בדיוטי פרי?
פרטים: