מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #4111 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   מדריד היא אחת הערים היפות לטעמנו. אתם מוזמנים כבר להכנס מכאן מיד לטור שלנו על חופשה במדריד.

   בינתיים, מעבר ליעדים, ריכזנו כאן עבורכם דיון שימושי במיוחד על עלויות התחבורה והדרכים להתנייע בתוך מדריד:

   משדה התעופה של מדריד לעיר, ניתן להגיע ברכבת, או במונית. מחיר מונית משדה התעופה של מדריד ואליו הוא קבוע במדריך – 30 יורו. זול יותר מאשר בישראל וגם אתם יכולים להיות רגועים שלא תהיה הפתעה. המחיר גם רשום בתוך המונית.

   נסיעה במוניות בתוך מדריד אפשרית – מוניות זמינות בכל עת. אנחנו ממליצים על הורדת אפליקציית FreeNow, אפליקציה פופולרית מאוד במדריד, יחד עם עוד כ-100 ערים באירופה. היתרון של האפליקציה – מעבר לזמינות, היא האפשרות לבחירת נסיעת flex – נסיעה גמישה, שבה המחיר הוא כחצי מעלות המונית הרגילה. הדבר תלוי בזמינות, אבל במהלך הטיול – יש להודות שלא בשיא העונה החמה, לא היתה בעיה, ונסיעות במונית בעיר הסתכמו במקרים רבים בלא יותר מ-5 יורו.

   ישנה גם אפשרות להשתמש באובר ברחבי מדריד. עוד שירות נוח – אם כי המחיר יהיה גבוה יותר לרוב מהפלקס.

   הרכבת התחתית גם היא נוחה מאוד במדריד. יש שפע של קווים וניתן לרכוש כרטיסים יומיים או שבועיים, כמו גם כרטיסיה מוזלת. מחיר לנסיעה רגילה במרכז – 2 יורו לאדם. ניתן לרכוש כרטיסים ל-10 נסיעות ב-16 יורו. חשוב לציין – משפחה של 3-4 נפשות, תשלם לרוב פחות על מונית, במקרה של נסיעות קצרות.

   נסיעה ממדריד לטולדו

   גם כאשר אתם יוצאים מחוץ לעיר, יש כמה חלופות. לדוגמה, יעד פופולרי מאוד לביקור של יום היא העיר טולדו. אנחנו ממליצים בחום על נסיעה לטולדו. ניתן לרכוש כרטיסים לאוטובוסי תיירים, לעתים כולל הדרכה בדרך – בעלות של כ-25 יורו לאדם להלוך-חזור.

   דרך נוחה נוספת וזולה משמעותית – היא לסוע באוטובוס מתחנת פלאזה אליפטיקה, עם חברת אלסה -alsa. נסיעה הלוך חזור בדרך זו תעלה כ-10 יורו לאדם (37 יורו למשפחה של 4). היתרון הוא שאין צורך להתחייב לשעה – קונים כרטיס ועומדים בתור, חוזרים מהרציף בטולדו גם כן בשעה הרצויה, כאשר תתכן המתנה של עד חצי שעה לאוטובוס. הנסיעה עצמה נמשכת קצת פחות משעה.

    

    

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־הכל על תחבורה במדריד
פרטים: