תגיות: 

מציג 2 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1981 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   שאלה עבורכם – מה כפר הנופש הכי טוב בהולנד? אתם יכולים לענות כל תשובה שתירצו, רק לנמק בבקשה.. זה יכול כמובן להיות אחד מכפרי הנופש של סנטר פארקס – דה אמהוף או אחרים, אפשר גם לבחור בכפר נופש של רשת לאנדל, ואולי אתם מכירים בכלל כפר נופש בהולנד ששייך לרשת אחר, או בכלל כפר נופש עצמאי.

  • #1984 הגב
   דנה

   כל כפר נופש של רשת סנטר פארק הולנד עונה על התיאור. אין כפרי נופש אחרים שנותנים את מה שמקבלים ברשת סנטר פארקס הולנד עם הבתים המאושרים, היער שבו ממוקם הכפר הפעילויות וכמובן האקווה מונדו- עולם המים עם הבריכות והמגלשות

  • #3433 הגב
   רוני שגיב

   הי!

   למי שמחפש אפשרות ללינה בהולנד עם ילדים בחופש הגדול או בחופשת החגים הקרובה, כפר נופש הוא האופציה הכי טובה לטעמי. אנחנו טסנו לאירופה פעמיים עם הילדים, פעם אחת לנו במלון בתוך העיר, ובפעם השניה, כשטיילנו בהולנד לקחנו כבר נופש, כי רצינו טיול גם קצת ירוק ולא רק עירוני, ואני יכול לומר שהפעם השניה היתה באי פאר הרבה יותר טובה. קודם כל כפר הנופש נמצא באזור פחות הומה תיירים מאתר בתוך העיר, ובדרך כלל יותר ירוק ושקט. שנית, ישנם לא מעט פעילויות שניתן לקחת במקום כמו טיולי רכיבה על אופניים, שהם חוויה. בקישור ממליץ בחום על האפשרות הזו.

מציג 2 תגובות משורשרות
מענה ל־מה כפר הנופש הכי טוב בהולנד
פרטים: