מציג 3 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1656 הגב
   שאול

   אנחנו רוצים לבלות הקיץ בכפר נופש באירופה עם הילדים. מפנים אותנו בעיקר ל-2 רשתות גדולות של כפרי נופש – רשת סנטר פארקס ורשת לנדל גרין פארקס. נשמח לשמוע ממי שהיה – רצוי כמובן אם יש מי שזכה לבקר ב-2 הרשתות, מה ההבדל ביניהם ובאיזה מהרשתות כדאי יותר לבקר.
   תודה

  • #1658 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   שאולי שלום,
   לדעתנו, הפארקים של רשת סנטר פארקס לרוב “מאובזרים” יותר ומאפשרים להעביר ימים שלמים ואם מתעקשים, אפילו חופשה שלמה, מבלי לצאת מהם. כפרי נופש עם מסעדות, בריכות מושקעות, אולמות ארקייד, שבילי טיולים, אפשרות להשכרת אופניים ועוד.
   הכפרים של רשת לנדל גרין פארקס הם לרוב מעט צנועים יותר, אבל גם שם אפשר להעביר זמן רב מבלי לצאת. בחלק מכפרי לנדל יש בריכות ומתחמי מים ברמה של סנטר פארקס, אבל לא בכולם.
   מעבר לכך, סנטר פארקס פרוסה ב-4 מדינות – בכ-20 כפרים, ואילו לרשת לנדל יש פריסה רחבה יותר, של כ-80 כפרים, אם כי חלקם הם למעשה מעין מלונות ולא ממש כפרים שלמים. מציעים לך להכנס לאתרים של 2 הרשתות, להתרשם ולבחור אולי גם לפי הגיאוגרפיה – היכן שתרצו לבלות.
   בהצלחה

  • #1660 הגב
   עינת

   נסו את סנטר פארקס בלגיה. בלגיה קצת מתחת לרדאיר לדעתי, אבל יש בה גם מספר כפרים נחמדים מאוד. למשל, דה ווסמרן – כפר בצפון בלגיה, קרוב איינדהובן הולנד, לגנק וגם לגבול עם גרמניה.
   יש לא מעט טיסות סדירות ושכר בעונה – שיביאו אתכם למרחק של שעה עד שעתיים מהכפר וגם המחירים לרוב בכפרי סנטר פארקס בלגיה, זולים יותר ממקומות אחרים – בודאי של סנטר פארקס אנגליה, או סנטר פארקס צרפת.

  • #1679 הגב
   רונן

   ללא ספק הפארקים של סנטר פארק יותר שווים. מצד שני, הפארקים של לנדל זולים יותר וצריך להחליט כמה שווה לכם לשלם יותר כדי לבלות בסנטר פארקס. רוצה להבהיר שגם בכפר של לנדל גרין פארק לא תסבלו בכלל, רק שיש פחות פעילויות בשטחו.

מציג 3 תגובות משורשרות
מענה ל־סנטר פארקס או לנדל גרין פארקס – מה עדיף
פרטים: