תגיות: 

מציג 2 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #1924 הגב
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   סנטר פארק דה אמהוף הוא כנראה הפופולארי ביותר על הקהל הישראלי. הסיבה העיקרית היא מיקומו המצויין – חצי שעת נסיעה בלבד משדה התעופה סחיפהול של אמסטרדם.
   כמובן שזו לא מעלתו היחידה, דה אמהוף הוא בסיס מעולה ליציאה לטיולים ברחבי הולנד – יום טיול באמסטרדם, יום בלתי נמנע בכפר חיטהורן, באלקמר ויריד הגבינות וכמובן שגם בפארק אפטלינג – אחד מפארקי השעשועים המובילים באירופה.
   בנוסף, דה אמהוף הוא כפר נופש נוח מאוד ומציע את כל השירותים והיתרונות של הרשת.
   ניתן גם להזמין ישירות לינה בפארק דה אמהוף דה מנוע חיפוש המלונות כאן

  • #2127 הגב
   חיה

   אין כמו כפר נופש בהולנד דה אמהוף..חזרנו משם עכשיו, היה מקסים. גם קרוב לאמסטרדם, מה שאפשר לנו לעשות יום טיול נחמד. דה אמהוף גם קרוב למקומות אחרים – כמו חיטהורן, או אלקמר. המגלשות היו מקסימות והילדים מאושרים.
   חייבים רק לציין שבזמן שביקרנו שם, היה בחור ישראלי שנפגע במגלשות של פארק דה אמהוף – כאשר הוא חיכה בבריכה למטה לילד, ומבוגר שירד ממגלשת המים התנגש בו, אז – זהירות…

  • #3074 הגב
   רון

   בואו קצת נצנן את ההתלהבות בנוגע לפארק דה אמהוף. הצצתי עכשיו בהמלצות גוגל. יש שם לא פחות מ-3,500 חוות דעת על הפארק והוא בלשון המעטה, לא ממש זוכה לשבחים גדולים.
   הביקורת העיקרית היא בנוגע לחדרים בפארק דה אמהוף, שמקבלים ציון נמוך ממוצע של 2.6 כוכבים בלבד, מתוך 5. חלק מהאורחים אמרו שהחדרים קטנים ומיושנים ושרמות הניקיון והתחזוקה טעונות שיפור. חלק מהאורחים אמרו שחדרי הרחצה קטנים ושרמת הניקיון טעונה שיפור.
   כנראה שהגיע הזמן לשיפוץ כללי בחדרים,..

מציג 2 תגובות משורשרות
מענה ל־סנטר פארקס דה אמהוף
פרטים: