תגיות: 

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #3161 Reply
   עדי

   אנחנו מתכננים חופשה עם הילדים בתאילנד ויש לי קצת חששות לגבי רמת מערכת הבריאות שם במקרה שחס וחלילה נזדקק לשירותיה – מה דעתכם? אפשר לקבל שם טיפול טוב במקרה שצריך פתאום? גם לילדים קטנים? חוץ מזה, קראתי בכתבה הזאת http://www.imaba.co.il/article.php?pid=4787 ש”אם אתם יוצאים לחופשה… במדינה שבה הרפואה קצת פחות מתקדמת מאשר בישראל, יכול להיות שעדיף לכם להוסיף עוד מרכיב לביטוח… שיעניק לכם כיסוי במידה ותזדקקו להטסה רפואית” – זה משהו שכדאי לקחת בנסיעה לתאילנד? וזאת אמורה להיות תוספת תשלום גדולה? ומה עוד אני צריכה לדעת על ביטוח נסיעות לחו”ל לילדים – יש דגשים מיוחדים שאין למבוגרים?

  • #3219 Reply
   צוות טייל
   מנהל בפורום

   עדי שלום,

   ראשית, על פי מה שאנחנו יודעים, רמת הרפואה בתאילנד סבירה, בוודאי יחסית לשכנותיה, כך שאם חלילה אתם נזקקים לטיפול רפואי כאשר אתם בויאטנם, או בורמה, ויש לכם אפשרות להגיע לבנגקוק, זה אינו רעיון רע.

   יש במדינה מרכזים רפואיים , חלקם מנוהלים על ידי רופאים מערביים ואפשר לטוס יחסית ללא חשש, כאשר כמובן יש לבדוק מראש את נושא החיסונים – האם אתם מגיעים לאיזורים שבהם יש חשש להדבק בקדחת כלשהי ותמיד, בודאי כשמטיילים עם משפחות, לא לחסוך בנושא ביטוח הבריאות.

   נסיעה טובה

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־רמת הרפואה בתאילנד
פרטים: